Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy pierwszy raz w życiu kończę redukcję bo nie mam już siły tego kontynuować. Zabrakło mi z 1kg tłuszczu do wymarzonej sylwetki. Jestem w miarę docienty. Chcę zrobić trochę masy, a poz iej znowu zredukować. Jak to teraz najlepiej zrobić? Jakaś przerwa? Ile jeść? Trening jakoś inaczej powinien wyglądać? Ile przytyć? Jak szybko? Coś brać poza kreatyna (oczywiście będzie odblok xD)? Wystarczy żebym trenował, jadł więcej niż normalnie i wtedy urosna mi mięśnie?

Przepraszam za głupie pytania, ale znam się tylko na redukcji xD
  • 12
@Re-volt ja bym robil reverse, choć ktos tutaj negowal sens tej metody (bardzo chętnie sie doksztalce jak cos). Zwiekszaj kcal o 200-400 co tydzień, trening silowy bez zmian, ewentualnie mozesz coś dorzucic (będziesz miec więcej sily) np. 1 serie wiecej do wszystkicg/niektorych cwiczen, ile przytyc? Tyle az uznasz ze odbicie Ci nie pasuje i czas na redu, poza kreta moge ewentualnie polecic jakas przedtreningowke, moooze wit D w zwiazku z nadchodząca pogoda,
znam się tylko na redukcji xD


@Re-volt: story of my life. Musze kiedyś zabrać się za porządną mase, bo zawsze wychodzi ze mnie ulana #!$%@?, redukuje znowu i okazuje się że zrobiłem 1 kg mięśnia xD
@chuckmls: nie no, widac miesnie na brzuchu wiec jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) do lutego postaram sie powoli przybierac na masie, a pozniej redukcja tyle ile bedzie sie dalo :D
@Karoleer: Ja pare razy pisalem, ze lepiej od razu lub w 2 krokach wejsc na docelowe kalorie. Ale sa pewne warunki. po pierwsze trzeba miec rozbujany metabolizm - czyli zakladam ze byla redukcja, posilki co pare h, jakies interwaly itp. No i odpowiednie srodowisko anaboliczne ktore jest odpalane w chwili przejscia na mase. Natomiast, jak konczysz wlasnie meczace vlcd, gdzie jadles 1, 2 razy dziennie, jestes zmeczony redukcja, czujesz sie jak