Wpis z mikrobloga

Podczas gdy w naszym kraju janusze i niedzielni fani #mma dostają #!$%@? przez SUPER FAJT Pudziana z Popkiem, UFC szykuje historyczną, pierwszą od ponad 20 lat w Nowym Jorku galę (mma zostało zbanowane w NY w 97r.). Na tej gali walczyć będzie jedyna mistrzyni UFC z Polski z inną zawodniczką z naszego kraju. W największej organizacji mma na świecie, w walce o pas, na historycznej gali walczą dwie Polki, ale u nas szał #!$%@?, bo Popek z Mariuszem. Słów brak. Radzę skierować wzrok na UFC 205, bo na kolejnego "naszego" mistrza w tej organizacji możemy poczekać długie lata. Można też zostać januszem i dalej drzeć ryja NO #!$%@? GO popijając czwartego żubra.
#ufc #ksw
n.....e - Podczas gdy w naszym kraju janusze i niedzielni fani #mma dostają #!$%@? pr...

źródło: comment_v93s2IyUJmSpuxpxGbSgYkXoMfhbJo4f.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@numberxnine: piękna sprawa, sercem za Kowalczykiewicz, ale rozum bardziej za Jędrzejczyk. Chociaż jak się dowiedziałem, o tej walce to z jednej strony duma, o której wspomniałeś, że pierwszy raz, a z drugiej chyba wolałbym zobaczyć je jak klepią się z innymi...
  • Odpowiedz
  • 0
piękna sprawa, sercem za Kowalczykiewicz, ale rozum bardziej za Jędrzejczyk.

@kkamil: mam tak samo :) niespecjalnie mnie boli, że walczą ze sobą, to indywidualny sport i na te 25 minut można zapomnieć o przyjaźni albo tym pochodzeniu ;)
  • Odpowiedz
czy może ktoś napisać kiedy walka i jak można ją w tv obejrzeć?


@Jagan: 12.11.16, UFC można obejrzeć na kanale Extreme Sports, ale nie wiem czy z tą galą też tak będzie. Jak nie to można wykupić PPV i obejrzeć stream, na youtube też powinien być.
  • Odpowiedz
@numberxnine:

Można też zostać januszem i dalej drzeć ryja NO #!$%@? GO popijając czwartego żubra.

Lel, oglądanie sportu poważny interes.

Dowcip jest na tobie kolego, bo to właśnie wąsaty janusz będzie oglądał tę walkę popijając żubrzyka. A taki murzyn albo arab włączy sobie w tym czasie filharmoników wiedeńskich, popijając szklaneczkę miodowego dżeka.
  • Odpowiedz
Lel, oglądanie sportu poważny interes.


@Dutch: patrząc na zachowanie polaków podczas ostatnich ME w piłkę, to bardzo poważny. Niech janusze oglądają, ja mimo wszystko postaram się podnosić świadomość o tym sporcie. Wiele osób dalej myśli, że ksw, ufc i mma to trzy różne dyscypliny sportu ;)
  • Odpowiedz