Wpis z mikrobloga

#xboxone Mirki jako Janusz chciał bym kupic fife17 i tu moje pytanie jak bym kupił wersje cyfrowa czy mógł bym to zrobic tak ze złożył bym sie z kolega na pół i przypisali na jakieś nowe konto live. I teraz moje pytanie jak wyglądała by sprawa dzielenia sie dostępem do gry? Czy 2 konsole mogę być zalogowane na to samo konto live? Bo kiedyś cos czytałem ze 2 konsole bez przypalowo mogą korzystać z jednego konta. A jak wyglada to w praktyce?
  • 7
@fenster0: Na profil w danym momencie może być zalogowana tylko jedna osoba. Dlatego Master ustawia sobie na profilu "to moja domowa konsola Xbox" i logowanie już go nie interesuje, ma dostęp do zawartości profilu cały czas. Natomiast inni muszą już się dzielić, zgodnie z warunkiem napisanym wcześniej:)
@Tusiek89: ok a np taka akcja ja teraz kupuje na swoje konto fife17 i udostepniam konto koledze ktory ustawia jako konsola dodatkowa a On kupuje gre przykladowo Mafia 3 i udostapnia mi konto ktore ja ustawiam jako konsola dodatkowa. I teraz rozumiem ze obydwoje gramy sobie i w fife i w mafie kiedy chcemy bez stresowo?