Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@top_czipsy Brałeś może krótko po np ibuprom, albo aspiryne? Albo zajadałeś się imbirem?
Jeśli przy wkłuwaniu/wykłuwabiu był ostry ból to mogła też naruszyć tętnicę...
Ps. Wiem ze sie czepiam, ale bez przebicia żyły donacja raczej by się nie udała :)
I trochę zazdroszczę, bo ja nie mogę oddawać...
@top_czipsy: Zejdzie, nie umrzesz od tego raczej ;) Też takie miałam po badaniu krwi, ale w mniejszym stopniu (pic rel), ale to było z mojego nieodpowiedniego zachowania, a nie z niekompetencji pielęgniarki, bo klinika jedna z najlepszych w Gdańsku. Rękę powinno się trzymać wyprostowaną i dociskać miejsce gdzie wbito igłę, ja trzymałam zgiętą i nie uciskałam.

Jak się boisz to pokaż lekarzowi dla świętego spokoju, nie szukaj rad medycznych na mirko.
k.....e - @top_czipsy: Zejdzie, nie umrzesz od tego raczej ;) Też takie miałam po bad...

źródło: comment_H4czYDFFq7N2wxNpIbYNc6UHmUbOh2ay.jpg

Pobierz
Miałem podobnie ale na własne życzenie trochę. Oddawalem krew na płytki i później praktycznie od razu przestałem uciekać miejsce wklucia. Błąd! Co prawda z ręki krew nie leciała ale lala się pod skórę, usus ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki babel spory. Wróciłem powiedzieć, że coś jest nie tak i dostałem #!$%@? od pielęgniarki że nie uciskalem. Siniaka miałem praktycznie od nadgarstka do pachy. Intensywne który zeszły po miesiącu