Wpis z mikrobloga

Ej Mircy i Mirabelcy
Akcja z #tinder
Gadam od piątku z taką ładną czarnulką. Bardzo sympatyczna, pogodna, z poczuciem humoru, lvl 24. Mój typ motzno + duży cycuszek. Wszystko fajnie, chce się umówić na drinka w tygodniu.

I teraz, gdzie jest haczyk zapytacie?
Towar może się różnić od tego na zdjęciach?
Nic z tych rzeczy, mam 100% pewniaka. Jest ładna, zgrabna, nie ma się do czego przyczepić.
Więc co takiego?

Ubogacony przykrymi doświadczeniami minionych randek, teraz wnikliwie prześwietlam kobiety, z którymi mam się spotkać i jeśli gdzieś mogę znaleźć je poza Tinderem, to znajduję.
Znalazłem więc czarnulkę na instagramie, łatwe to nie było ale jakoś dałem radę.
Znalazłem i odkryłem! Odkryłem, że czarnulka ma chłopaka. I to takiego, z którym jest już ponad 2 lata. Oczywiście buziaki i hasztagi couple, love, boyfriend obecne pod każdym zdjęciem, nie pozostawiają wątpliwości. Nawet wczoraj w nocy dodała z nim zdjęcie...

No to teraz powiedzcie mi cumple co z tym fantem robić? Dodam jeszcze, iż czarnulka zaznaczyła kilka razy, że szuka głębszych relacji...

Straszne suki z tych różowych pasków.
Tracę wiarę na każdym kroku.
A taka poukładana się wydawała.

Co robić? Udać, że o niczym nie wiem, czy powiedzieć jej i zapytać się o co do #!$%@? chodzi?
A może zdemaskować i poinformować bojfrenda co jego dama #!$%@??

#tinder #badoo #rozowepaski #podrywajzwykopem #randkujzwykopem
  • 28
@Ekspert_z_NASA: ja jestem w szczęśliwym zwiazku i czasem wychodzę na piwo z kolegami. Moj niebieski wie i nie ma nic przeciwko. Zaufanie to podstawa w zwiazku.
Ja nie chcę dziewczyny tłumaczyć, po prostu rozważam taka możliwość, ze jesli im się nie układa to moze szuka sobie kogos lepszego i tyle. A czemu go oszukuje zamiast zerwać? Nie wiem, nie jestem nią.
Spotkaj się z nią i zapytaj.
@Ekspert_z_NASA: Ale #!$%@?, jakby kiedykolwiek mój różowy chciał mnie zdradzić, to gość z którym by to zrobiła nawet nie dowiedziałby się o moim istnieniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Brak tych wszystkich instów, nie mamy wspólnych zdjęć na fejsie, no, ja kilka lat temu wrzuciłem, ale nawet jej nie oznaczałem