Wpis z mikrobloga

niezależnie jak te plakaty są debilne.


@Majk_: Myślę, że jeśli jakieś plakaty przekazują jawną nienawiść w stylu metod nazistowskich to powinno się coś z tym zrobić. Szczególnie, że słyszałem, że ta organizacja wystawia takie plakaty przed szkoły... dzieci się naczytają propagandy i zaczną dręczyć rówieśników, których zaczną podejrzewać o bycie lgbt.
  • Odpowiedz
@artpop:

Myślę, że jeśli jakieś plakaty przekazują jawną nienawiść w stylu metod nazistowskich to powinno się coś z tym zrobić.


pełna zgoda, ale mimo wszystko powinno to się robić za pośrednictwem odpowiednich organów, a nie robić swoiste samosądy - nie ma co się zniżać do pewnego poziomu.
  • Odpowiedz
ytajcie sie lekarzy ilu homoseksualistów ma hemoroidy i nie trzymają juz po 50 kału bo maja tak odbyty rozluźnione.


@Ciuliczek: To ciekawe jak bardzo się interesujesz życiem intymnym innych. Nadal jest to kłamstwo, gdyż homoseksualizm nie oznacza od razu seksu analnego, który jest uprawiany i przez pary heteroseksualne.
  • Odpowiedz
@artpop: interesuje sie tym co jest stwierdzone, chyba ze lewacka propaganda nie pozwala mowić jak jest. O ile pary hetero uprawiają go nieregularnie to homo, przynajmniej panowie nie maja innego wyjścia. Nie mam nic przeciwko osobom homo ale co do tego faktu ze jest szkodliwy dla zdrowia staram sie byc obiektywny i tak niestety jest.
  • Odpowiedz
e to homo, przynajmniej panowie nie maja innego wyjścia.


@Ciuliczek: Lol jeśli tak myślisz to mało wiesz o życiu seksualnym osób homoseksualnych, może nawet tak lepiej. Nie pisząc, że osoby homoseksualne to też kobiety.
  • Odpowiedz
"Myślę, że jeśli jakieś plakaty przekazują jawną nienawiść w stylu metod nazistowskich to powinno się coś z tym zrobić. Szczególnie, że słyszałem, że ta organizacja wystawia takie plakaty przed szkoły... dzieci się naczytają propagandy i zaczną dręczyć rówieśników, których zaczną podejrzewać o bycie lbgt."

@artpop Prawidłowo, patologie trzeba od małego niszczyć.
  • Odpowiedz
popieram przekaz, jednak niszczenie cudzych plakatów jest niefajne, niezależnie jak te plakaty są debilne.


@Majk_: No wiadomo, bo katolicyzm mozna j---c hehe xDDDD bo to jest ta lewacka tolerancja! xDDD
  • Odpowiedz