Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w pewnej firmie zaczynającej się na "C" i kończącej na też na "C", która zajmuje się sprzedawaniem butów. Czasem przeglądam sobie mikrobloga i często widzę tutaj żale "mężczyzn" pod #tfwnogf czy #przegryw . Niestety jestem pewna, że spotykam się z częścią tych ludzi na co dzień w pracy. Powiem wam coś, jeżeli chcecie znaleźć dziewczynę to pomijając, że kupujecie buty po 100 zł bo taniej to jeszcze chodzicie z mamami kupować. Serio widuję nawet fajnych chłopaków po 20 pare lat, którzy przychodzą kupować buty z mamą! I się pytają "A czy pasuje mi mamo?" Do tego większość mam im buty wybiera. Jak pomyślę, że miałabym z kimś takim iść spać, z kimś kto nie umie kupić butów to robi mi sie niedobrze. Trochę zaradności i już będziecie mniejszymi stulejkami.

#takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 68
@Mysiunia_
Stawiasz używane buty na stole, jeszcze na podkładce od myszki? A jak na podeszwie były mikro resztki jakiejś kupy?( ͡° ʖ̯ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania
100zł u was z buty to chyba norma? Nie chcę wyjść na jakiegoś snoba, każdy nosi co chce, stwierdzam tylko fakty. Dawno u was nie byłem, z tego co pamiętam macie też droższe modele, ale wiele jest właśnie takich w granicach 100-150 pln.