Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w pewnej firmie zaczynającej się na "C" i kończącej na też na "C", która zajmuje się sprzedawaniem butów. Czasem przeglądam sobie mikrobloga i często widzę tutaj żale "mężczyzn" pod #tfwnogf czy #przegryw . Niestety jestem pewna, że spotykam się z częścią tych ludzi na co dzień w pracy. Powiem wam coś, jeżeli chcecie znaleźć dziewczynę to pomijając, że kupujecie buty po 100 zł bo taniej to jeszcze chodzicie z mamami kupować. Serio widuję nawet fajnych chłopaków po 20 pare lat, którzy przychodzą kupować buty z mamą! I się pytają "A czy pasuje mi mamo?" Do tego większość mam im buty wybiera. Jak pomyślę, że miałabym z kimś takim iść spać, z kimś kto nie umie kupić butów to robi mi sie niedobrze. Trochę zaradności i już będziecie mniejszymi stulejkami.

#takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 68
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No elo stary, wybacz, ale jak mam wybór iść z mamą która chce wyłożyć kasę na buty/rzeczy itp. albo iść sam i wyciągać kasę z własnej kieszeni, to ta druga opcja raczej średnio mi się kalkuluje ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Dantalia: bo? Wstydzisz się własnej matki? Ja nie i nie miałbym problemów pochodzić z nią po sklepach i spytać o radę. A mam 30 lat.

Tak jak ktoś wyżej napisał - ze wstydzenia się rodziców wyrasta się jakoś w wieku 13 lat max. Jeśli ktoś jest dorosły i wstydzi się matki, wstydzi się spytać jej o radę, iść na zakupy, do restauracji, gdziekolwiek to przykro mi, ale to on jest
  • Odpowiedz
@Krupier: tylko tu nie chodzi o wstyd, a raczej lekki brak samodzielności ^^" chyba mając te 30 lat jesteś sam w stanie zdecydować jak chcesz wyglądać i czy dane buty pasują, a nie dalej ubiera cię matka.
  • Odpowiedz
@Dantalia: jedno nie wyklucza drugiego. I tak, tu chodzi o wstyd bo dla autorki to wstyd, że facet z matką sobie na zakupy pójdzie. Nie jest to bynajmniej oznaką niesamodzielnosci.
  • Odpowiedz