Wpis z mikrobloga

@Oppaimancer: trzeba umieć grać ;)
ja już skasowałem, ale pół roku niezłej zabawy, by nie dostać raka
1. Graj tylko każdy na każdego, serwery UK i DE
2. Klasy:
-ten szybki gość, broń: nordycki miecz, uniki pod E i szybkie wkłucia
-łucznik z włócznią, trzeba się namęczyć by zdobyć ostatnią włócznię, ona sieje spustoszenie
-ciężki wojownik z młotem i ostatnim mieczem, mają większość ludzi na hita, przegrywają w zasadzie tylko z
  • Odpowiedz
@priseffects: Napisałem dłuugą recenzję na steam (80h here). Całość sprowadza się do bólu dupy i łapki w górę.
A walić.Zamieszczam ją tu.

Ta gra to coś dla weteranów Mount&Blade. To jedno. Inna sprawa ,że jest JEDNYM WIELKIM RAKIEM. Twórcy mają ją w dupie. Voicechat działa z błędami? Dobra kij z nim, po co naprawiac jak można wyłączyć.

Łucznicy to rak.
Balans to rak. Fajna gra, ale tylko do 15 rangi, potem
  • Odpowiedz
@priseffects: Za rady dzięki, ale takie podstawy to sam już dawno załapałem, teraz ćwiczę dragging i spiny z back strike.
Młot wymiata( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepsza bania od tyłu, głowa zachowuje się wtedy jak arbuz.
  • Odpowiedz
@Oppaimancer:
-kręcenie się to spiny różne, jak widzisz takiego gościa, idzie go łatwo rozwalić i sam też możesz się spina nauczyć, ale to jest tylko dobre na nooba, który nie wie co robić i jest wielce zdziwiony ;)
-łucznicy, to cioty oprócz gościa z włócznią, na łucznikach nabijam największą ilość killi, sam na nich polowałem
-gra uzależnia, dlatego całkowicie skasowałem ze steama, zostałem chyba mistrzem (na 40 lv, ale jednak^^), możesz
  • Odpowiedz
@Oppaimancer: w sumie panie, dla mnie lekarstwem na te spiny, back strike, udziwnienia stosowane przez mistrzów byl gość z ciężką włócznią ;) zawsze utrzymujesz pół dystans i atakujesz pod kątem 45 stopni od przodu w sumie, szybko możesz #!$%@?ć, a ja ktoś się zbliża to headshot z włóczni rozwala nawet pancerniaków^^
trzeba się namęczyć by ją zdobyć, bo poprzednie włócznie to gówno
  • Odpowiedz