Wpis z mikrobloga

@Naxster: chyba nie, FIA dopuszcza bodaj 4mm grubości, ja mam 3mm, ale tego nikt nie sprawdzi. O długości nic mi nie wiadomo :) No i swoją drogą, auta do sportu na porządnych zawodach, nawet typowych amatorkach, muszą naprawdę dużo wymogów spełnić :)

Gdzie tam na pokaz... Trochę musi wyglądać, ale głownie ma jechać :)
  • Odpowiedz
@DominoJachas: e tam, mocy mi nie brak, i tak fajnie że 90% wyprzedzań to nie jest kwestia "tu szybciej tam wolniej i za 3 zakręty cię mam" tylko "jesteś mój" :3 najpierw zmiana mocowań foteli na przepisowe a potem opony, myślę że Extreme VR-1 będą w sam raz :) Chociaż materiał jakiś na dolot mam, wolne w pracy też, może jutro wystrugam coś i zobaczę czy dało chociaż minimum :D
  • Odpowiedz
@DominoJachas: tak, a jaki silnik? :D Zasadniczo to myślałem nad przerzuceniem złączki elastycznej bliżej puszki na filtr, potem prosta rura w zderzak zakończona trąbką jak w itb. Wolałbym zeby momentu wyżej nie przenosiło, muszę szybko powtórzyć teorię na jutrzejsze mody ;)

A jeśli chodzi o osiągi ogółem to mam niezłą metodę, droga minimalnie pod górkę, od znaku ze stopu do drugiego znaku - obecnie robi tak 116-117 licznikowo ;)
  • Odpowiedz
@Gumi5: 1.6 103km :P Myślałem że chcesz coś na wzór puchy racelanda wrzucić. Ja jak u siebie taki właśnie wrzuciłem to przestał jechać dołem, no ale to kwestia jeszcze dobry wydech mieć bo u mnie właściwie seria poza końcowym tłumikiem. Powodzenia jeszcze raz! ps. sprawdź gdzieś czy te felgi z c5 co masz nie są z wadliwej serii(pękały przy otworach na śruby bodajże)
  • Odpowiedz
@DominoJachas: a jak to sprawdzić? ogólnie oprócz oznaczeń rozmiarowych znalazłem tylko "MWFR", takie oznaczenie na feldze... jutro poszukam jeszcze raz, ale nie pamiętam by cos tam było więcej.

Nie wiem jak to jedzie, ale taka pucha wygląda mega :D

Mocno wyłazi? :D Ja beleczka po regeneracji w antałexie, zobaczymy ile pochodzi, a lekko nie ma :P
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Peugeot 106 po lifcie 1.4 8v :)

@Felonious_Gru: już się ze mnie śmieli że jak za mną jechali to uważali żeby nie najechać bo by zderzak wyrwało :P

@damian_co_dalej: @Kejran: walony w tym miejscu to akurat chyba średnio mógł być... inne miejsca spoko całkiem, nic w zasadzie nie wychodzi, nawet mimo tego że np. maska strzelona i widać gołą blachę, rdzy tam nie ma. Widocznie mieli za
  • Odpowiedz
@madmen: nie planuję w najbliższym czasie. tzn. może na przyszły sezon, ale póki co odpuszczam, najpierw muszę nauczyć się szybciej jeździć :)
  • Odpowiedz