Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję wpłacić dolary, które mam w gotówce na swoje konto walutowe w t-mobile. Jako że nie ma on oddziałów, a wplatomaty przyjmują tylko PLN, to można to zrobić tylko poprzez wpłatę w oddziale jakiegoś innego banku. Nie wiecie, gdzie za coś takiego wezmą ode mnie najmniejszą prowizję? I czy w ogóle można to zrobić, nie posiadając konta w tym obcym banku?

#tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #tmobileuslugibankowe #finanse #kiciochpyta
  • 3
@zbiczek: Ja ostatnio miałem ten sam problem tyle, że z wypłatą euro. Na szczęście miałem konto złotówkowe w Millenium Bank, tam od ręki w 5min przez internet założyłem konto walutowe, przelałem sobie gotówkę z T-Mobile do Millenium i mogłem normalnie w placówce banku wybrać euro. Nie wiem jak wygląda sytuacja jeżeli takowego konta nie posiadasz w banku, w którym chcesz dokonać wypłaty z innego banku.
@zbiczek: nie wpłacisz w aliorze, bo prowizję maja wliczana jakby i nie idzie wpłacić na obce konto XD przeliczaja 8zl na walutę a nie przyjmują drobnych. Jedyne co to założyć darmowe konto w Kantorze aliora, za darmo wpłacić w oddziale i przelać sobie do tmobile