Wpis z mikrobloga

@maciejowy: miałem kiedyś IDENTYCZNĄ sytuacje jak na zdjęciu(to na światłach), tylko ja chciałem skręcić w prawo. Uchyliłem lekko okno i powiedziałem panu na rowerze czy mógłby zjechać na prawo czy lewo, bo chce jechać. Zgadnij co się stało? Chłop mnie zwyzywał + pokazał środkowy palec XD
  • Odpowiedz
@Arveit: Jak ma czas, to sobie stoi, ale równie dobrze mógł przecież zsiąść z tego roweru i sobie przejść spacerkiem po chodniku, i to też byłoby zgodne z przepisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eloar: Masz rację, nie jestem na tyle dobry, żeby rozpoznać dowolnego z 38 milionów Polaków po zdjęciu danej osoby jadącej rowerem i skierowanej tyłem do osoby robiącej zdjęcie. Niezwłocznie muszę nadrobić zaległości.
  • Odpowiedz
nie rozpoznałbyś tej osoby i po twarzy, więc na pewno nie będzie Ci przeszkadzało jak sam zostaniesz bohaterem niechcianego zdjęcia w sieci.


@eloar: No ni #!$%@? by mi nie przeszkadzało, dlaczego miałoby? xD Scrolluję sobie mirko, ktoś wrzuca posta ze mną siedzącym na rowerze i stojącym w korku. Dobrze wiem, że nikt, ale to nikt mnie nie rozpozna, bo jest to po prostu niemożliwe. Co miałoby mi w tym przeszkadzać?
  • Odpowiedz
@Arveit to klasyczny przykład pedalarza nieznającego przepisów, ale krytykującego wszystkich dookoła. Jak można, poruszając się po drogach rowerem i pouczając innych, nie wiedzieć, że wyprzedzanie samochodów w korku z prawej strony jest dozwolone, albo że skrzyżowanie ze światłami jest skrzyżowaniem z ruchem kierowanym i można na nim wyprzedzać?
  • Odpowiedz
Rowerzysta stosujący się do prawa. Beka w #!$%@?.


@Luka_Wars: Ty dalej zabierasz głos w temacie o którym nie masz pojęcia. Smutne w #!$%@?.

Prawo o Ruchu Drogowym Art. 24


12. Kierujący rowerem może wyprzedzać inne niż rower powoli jadące pojazdy z ich prawej strony
  • Odpowiedz