Wpis z mikrobloga

Ty dalej zabierasz głos w temacie o którym nie masz pojęcia. Smutne w #!$%@?.


@wungiel: To zabawne, że zacytowałeś właściwy przepis i udowodniłeś, że jesteś idiotą mającym problem z jego zinterpretowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rowerzysta nie był zobligowany ominąć pojazd. Mógł sobie stać, co też zrobił. A więc nie napisałem nic sprzecznego z treścią przepisu - rowerzysta stosował się do obowiązującego prawa. Mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Jak jeszcze czegoś nie rozumiesz to pytaj śmiało, chętnie pomagam ułomnej młodzieży. Pozdrawiam.

PS. Brak oświetlenia dyskwalifikuje tego pana ze statusu "stosowania się do prawa". Dziękuje. Do widzenia, jestem studentem prawa idioto :]
  • Odpowiedz
@Arveit: zgodnie z przepisami rowerzysta może ominąć samochody stojące na skrzyżowaniu zarówno z lewej, jak i z prawej strony i stanąć przed nimi
  • Odpowiedz
Uchyliłem lekko okno i powiedziałem panu na rowerze czy mógłby zjechać na prawo czy lewo, bo chce jechać.

@Wsciekle_piesci_meza
@operatorGleboGryzarki: doucz się.

7. Na skrzyżowaniu i bezpośrednio przed nim kierujący rowerem, motorowerem lub motocyklem może poruszać się środkiem pasa ruchu, jeśli pas ten umożliwia opuszczenie skrzyżowania w więcej niż jednym kierunku

Zajmowanie na skrzyżowaniu środka pasa jest zachowaniem celowym i legalnym, poprawiającym bezpieczeństwo, bo nikt nie wjedzie przed rower
  • Odpowiedz