Wpis z mikrobloga

@eloar: Masz rację, nie jestem na tyle dobry, żeby rozpoznać dowolnego z 38 milionów Polaków po zdjęciu danej osoby jadącej rowerem i skierowanej tyłem do osoby robiącej zdjęcie. Niezwłocznie muszę nadrobić zaległości.
nie rozpoznałbyś tej osoby i po twarzy, więc na pewno nie będzie Ci przeszkadzało jak sam zostaniesz bohaterem niechcianego zdjęcia w sieci.


@eloar: No ni #!$%@? by mi nie przeszkadzało, dlaczego miałoby? xD Scrolluję sobie mirko, ktoś wrzuca posta ze mną siedzącym na rowerze i stojącym w korku. Dobrze wiem, że nikt, ale to nikt mnie nie rozpozna, bo jest to po prostu niemożliwe. Co miałoby mi w tym przeszkadzać? Prychnąłbym
@Arveit to klasyczny przykład pedalarza nieznającego przepisów, ale krytykującego wszystkich dookoła. Jak można, poruszając się po drogach rowerem i pouczając innych, nie wiedzieć, że wyprzedzanie samochodów w korku z prawej strony jest dozwolone, albo że skrzyżowanie ze światłami jest skrzyżowaniem z ruchem kierowanym i można na nim wyprzedzać?
Rowerzysta stosujący się do prawa. Beka w #!$%@?.


@Luka_Wars: Ty dalej zabierasz głos w temacie o którym nie masz pojęcia. Smutne w #!$%@?.

Prawo o Ruchu Drogowym Art. 24


12. Kierujący rowerem może wyprzedzać inne niż rower powoli jadące pojazdy z ich prawej strony
Ty dalej zabierasz głos w temacie o którym nie masz pojęcia. Smutne w #!$%@?.


@wungiel: To zabawne, że zacytowałeś właściwy przepis i udowodniłeś, że jesteś idiotą mającym problem z jego zinterpretowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rowerzysta nie był zobligowany ominąć pojazd. Mógł sobie stać, co też zrobił. A więc nie napisałem nic sprzecznego z treścią przepisu - rowerzysta stosował się do obowiązującego prawa. Mam nadzieję, że nie
@Luka_Wars: Jak jeszcze czegoś nie rozumiesz to pytaj śmiało, chętnie pomagam ułomnej młodzieży. Pozdrawiam.

PS. Brak oświetlenia dyskwalifikuje tego pana ze statusu "stosowania się do prawa". Dziękuje. Do widzenia, jestem studentem prawa idioto :]
@Arveit: zgodnie z przepisami rowerzysta może ominąć samochody stojące na skrzyżowaniu zarówno z lewej, jak i z prawej strony i stanąć przed nimi
Uchyliłem lekko okno i powiedziałem panu na rowerze czy mógłby zjechać na prawo czy lewo, bo chce jechać.

@Wsciekle_piesci_meza
@operatorGleboGryzarki: doucz się.

7. Na skrzyżowaniu i bezpośrednio przed nim kierujący rowerem, motorowerem lub motocyklem może poruszać się środkiem pasa ruchu, jeśli pas ten umożliwia opuszczenie skrzyżowania w więcej niż jednym kierunku

Zajmowanie na skrzyżowaniu środka pasa jest zachowaniem celowym i legalnym, poprawiającym bezpieczeństwo, bo nikt nie wjedzie przed rower jadący prosto,