Wpis z mikrobloga

@m4tus: miałem mp4 i nigdy nie obejrzałem na tym filmu jak zobaczyłem ten obraz. Nie oglądam też kinówek i filmów streamowanych online przez właśnie kiepską jakość. To nie jest kwestia perspektywy czasu tylko jakości obrazu. Nawet jak miałem neta 512 kb/s to nie ściągałem wersji rmvb tylko muliłem dwie noce żeby mieć chociaż ten upragniony film w wersji 2 x 700 mb.

Dzisiaj mam fullhd, ostry obraz i zajebiste kąty, nie
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem kilka lat temu N95.
Kupiłem taką samą w tym roku i leży w szufladzie, może ją kiedyś "wyremontuję" (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@m4tus: wygrałem kiedyś N96 - godnego następcę flagowej N95. Miała dużo lepszy slider, który przez cały czas użytkowania ani razu mi się nie zepsuł. Pamiętam, że ten w N95 często się zacierał i z czasem chodził coraz gorzej i gorzej. Ten w N96 był jakoś bardziej przemyślany i lepiej wykonany. Telefon ten miał też wbudowany dekoder DVB-T i chowaną podstawkę o którą można go było oprzeć, żeby np. obejrzeć film. Chyba
nicniezgrublem - @m4tus: wygrałem kiedyś N96 - godnego następcę flagowej N95. Miała d...

źródło: comment_Fcdfg1DUjR2RfNqFQ6iJrvQtArSLEH8C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@m4tus: a najlepsze jest to że ten telefon miał tylko lepszy aparat od innych N. Bo co tam się dało zrobić? Nic, no chyba że ktoś był bogaty i ciągnął neta z GSM czy tam 3G.
Tak jak Motorola V3 która kosztowała na początku prawie 3k, a w środku to było to samo co motka "cxxxx" z klapką.
  • Odpowiedz
@m4tus: Oho pamietam jak mój bogaty znajomy miał taką i dawał mi na niej pograć, co za cudo ;) Jak dłużo staniał to kupiłem własny , jedno marzenie odznaczone.
  • Odpowiedz
@m4tus: xD kiedyś bym sobie dał rękę uciąć za ten telefon, bo miałem jakąś kijową motorolę. W sumie do dzisiaj wygląda świetnie. Tylko oprogramowanie zmienić na jakieś nowsze, razem z bebechami i hula ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AhoCorasick w tamtych czasach w polskiej telewizji reklamy mówiły, że to mobilny komputer :D

Wiem, pamietam recenzje na jakiejs stronie fanow nokii gdzie autor przekonywal, ze n95 to bardziej komputer niz palmtop. A ja sobie czytalem to ja na moim prawie czterocalowym ekranie 640x480 i mialem beke xD u siebie mialem trzy razy tyle mocy i jeszcze dolutowane drugie 64mb ramu.
  • Odpowiedz