Wpis z mikrobloga

@komar251: swoją drogą, w takim razie negujesz kompletnie wycieczki w kilka moto np. do Chorwacji. Bo się przecież przelatuje tam razem. Ja bym to porównał dość frywolnie do jazdy samochodem samemu, a z pasażerem. Jedziesz sam, to możesz co najwyżej muzyki posłuchać, a jak jedziesz z pasażerem, to jest możliwa jakakolwiek interakcja.
@Stitch: co do trasy, to wydaje mi się, że w piątek po południu chyba lepiej lecieć dwoma pasami jak najdłużej (pomijając łatwość nawigacji), bo jednak nie jestem z tych, co zawsze i wszędzie wyprzedzają, a dwóch pasach powinno to iść żwawiej, aniżeli wlec się na jednym pasie - dobrze kombinuję ?
@noriad: Będąc w okolicy Częstochowy, polecam pojechać przez Olsztyn do Złotego Potoku. Świetna droga na moto, jest gdzie odpocząć i można tam spotkać mnóstwo motocyklistów. - DW 793.
Piękna kraina Parku Krajobrazowego, źródła wody, Brama Twardowskiego, Osiedle Wały, a nade wszystko świetny pstrąg hodowany i smażony na miejscu. W razie, gdyby ryba nie pasowała, kawałek dalej drogą 793, w Żarkach pewien włoch podaje wyśmienitą pizzę. :)
W okolicy również
@Metyl_: dzięki za informację, ale tą trasę będę pokonywał "przelotowo", dlatego też nie patrzę tym razem za atrakcjami motocyklowymi/jedzeniowymi, tylko byle do celu ;) Ale dzięki za cynk :)
@noriad: Rozumiem, przelot DW793 to 20km więcej. Jednak, w wypadku gdy czas nie goni, warto się przejechać tą drogą choćby dla samych widoków. Nie bez powodu w sezonie aż roi się tam od jednośladów. :)
Szerokości!