Wpis z mikrobloga

Ej, o co chodzi z tymi amerykańskimi garniturami? Zauważyłem że ludzie w Stanach noszą #!$%@? garnitury. Patrzcie na foto powyżej, Andrzej wygląda przy nich jak #!$%@? Kevin Spejsi na gali oscarowej. Janusz po prawej ma adidaski, młodego po lewej nawet nie komentuje.
O co chodzi? Dobra, to jakcys przypadkowi Żydzi, ok ale często sam Barak chodzi w jakimś niedopasowanym kremowym garniaku. Donaldow Trumpowi krawat zwisa do poziomu moszny. WTF
Przecież to poziom polskiego wesela, ale my tu mówimy o najwyższych salonach

#usa #modameska #przemyslenia
L.....w - Ej, o co chodzi z tymi amerykańskimi garniturami? Zauważyłem że ludzie w St...

źródło: comment_BGHrfAWULW63i0BbFUiGfjxQsrUVbEXc.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: przeciez to jacys amerykanscy janusze. porownujesz glowe panstwa podczas oficjalnej zagraczniej izyty do zwyklych szarakow. myslisz ze w polsce na spotkania z politykami przychodza w garniakach szytych na miare?
co do adidasow sie zgodze, pojechał xD
  • Odpowiedz
Przecież to poziom polskiego wesela


@LowcaAndroidow: Niedawno kupiłem nową koszulę, krawat i zegarek pasujący do garnituru (na co dzień noszę sportowy), żeby na weselu dobrze wyglądać i żeby wstydu nie było, a Ty mi tu mówisz "poziom polskiego wesela" ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Powiem Ci więcej.
Pracuję w amerykańskiej firmie i miesiąc temu przyjechali do nas szefowie ze Stanów.

Tak #!$%@? garniaków jeszcze nigdy nie widziałem! Na drugi dzień jak już weszli to pościągali marynarki i w białych T-shirtach latali.

Wynika to z tego, że Amerykanie mają ogólnie wywalone na ubiór. Mało ich to obchodzi.
Nie raz zobaczysz bardzo bogatych ludzi ubranych jak bezdomni.
Kiedy byłem w Stanach to widziałem np. mnóstwo ładnych
  • Odpowiedz
@Nikron Nie mają #!$%@? tylko o siebie nie dbają - podobnie jak Niemcy.
Zachodzisz na wesele czy chrzciny w DE, a tam jedyna osoba w garniaku to Pan Młody. Reszta ubrana jakby wyskoczyli po bułki do sklepu, a impreza wyszła z nienacka.
  • Odpowiedz