Wpis z mikrobloga

Ej, o co chodzi z tymi amerykańskimi garniturami? Zauważyłem że ludzie w Stanach noszą #!$%@? garnitury. Patrzcie na foto powyżej, Andrzej wygląda przy nich jak #!$%@? Kevin Spejsi na gali oscarowej. Janusz po prawej ma adidaski, młodego po lewej nawet nie komentuje.
O co chodzi? Dobra, to jakcys przypadkowi Żydzi, ok ale często sam Barak chodzi w jakimś niedopasowanym kremowym garniaku. Donaldow Trumpowi krawat zwisa do poziomu moszny. WTF
Przecież to poziom polskiego wesela, ale my tu mówimy o najwyższych salonach

#usa #modameska #przemyslenia
L.....w - Ej, o co chodzi z tymi amerykańskimi garniturami? Zauważyłem że ludzie w St...

źródło: comment_BGHrfAWULW63i0BbFUiGfjxQsrUVbEXc.jpg

Pobierz
  • 54
@kiken:

Te zasady obowiązują z określonego powodu - jak chcesz wyglądać jak ostatni wieśniak to ubieraj dalej adidasy do garnituru.


Zobacz, zobacz. Takie same zasady obowiązują w społeczeństwie co do ubioru, a mimo to wpis pewnego użytkownika o tym, że chłop powinien móc nosić sukienki był zalewany plusami.

Skoro są faceci którzy chcą nosić sukienki i według tego wpisu każdy kto się temu sprzeciwia ma "nasrane w głowie" to czemu ktoś
@Usurper: to ty wyjmij kija z dupy. Napisałeś, że za duży garnitur u Amerykanina to stereotyp. Nie ma czegoś takiego, więc nie bardzo można używać tego w stosunku "typowego" Polaka w skarpetach i sandałach.

Są stereotypy, które są w jakimś stopniu prawdziwe ale mówienie, że powyższy to nasza domena to grube nadużycie.

Ale co ja tam wiem, przecież to ty spędzasz życie w piwnicy i wiesz lepiej. W końcu taki typowy
@LowcaAndroidow: Brytole często to samo. Przyjeżdża warty miliony szef międzynarodowej korporacji lat 50, a wyglada jakby założył garnitur po grubym dziadku. I to jest niby ten London look?
Wiceprezes Vistuli tez swego czasu chodził jak obwieś