Wpis z mikrobloga

Właśnie dwa dni temu dowiedziałem się, że Wizzair mi wytoczył sprawę za straty materialne w wyniku przeglądu silnika, wymiany samolotu na inny, i opóźnień.

Krótka piłka - będziecie mi wysyłali rakiety? Jakieś zrzutki wykopowe dla śmieszka, który dla lulzów na mirko rozkręcił sobie machninę sądową?

Uściślając: czyli to już druga sprawa, pierwsza, ta karna, za fałszywy alarm - ta spoko, tutaj nic poza ewentualnymi zawiasami mi nie grozi. Ale roszczenia od Wizzair to co innego i jeszcze nie wiem co o tym myśleć, więc przypomniał mi się Sztum. Swoją drogą ten Sztum pojawiał się zresztą ten zakład (jako wspomnienie) w dwóch książkach, które niedawno czytałem, Gniew Miłoszewskiego oraz jakieś wyznania psa Vegi.


#aferasamolotowa #gorzkiezale
  • 197
A was sobie zapiszę jako potencjalnych donosicieli, bo ich sumienie podgryza.


@UndaMarina: Pisz uważnie, żebyś później to zrozumiała, bo najwyraźniej nie zrozumiałaś, co wyżej napisałem.
@UndaMarina: No widzisz, głupie tak zgłaszać dla żartu, ale już nie głupie żartować sobie ze spowodowania wypadku? Słabo z Twoją logiką, oj słabo.

Autor wpisu jest normalnym gościem. Nie jest chory psychicznie, wykop dobrze zna, Gruszka też mu obcy nie jest. Wrzucając ten wpis wiedział doskonale jak to się skończy. Na Wykopie masz masę ludzi - albo ktoś go zgłosił bo faktycznie się bał, albo ktoś go zgłosił, żeby było zabawniej.
@Go_Ask_Alice: sprawa jest "medialna" więc i wyrok może być surowy dla przykładu, żart był głupi ale kto z nas nigdy nie popełnił głupiego wpisu? Sam się zastanawiam czy gdybym miał sposobność nie przyszło by mi do głowy coś podobnego. Kto wie, może ocaliłeś dupę jakiemuś mirkowi który po Twojej wpadce dwa razy się zastanowi zanim wrzuci coś z pracbazy w której bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Jak Cię zamkną wyślę Ci
300 tys, dowiedziałem się od pana policjanta, który wydawał mi z depozytu dysk hdd i telefon, że doszła nowa sprawa. Ja mam pełnomocnika więc do mnie pisma nie idą.


@Go_Ask_Alice: słaba zarzutka synek.

Proces cywilny wytacza się przeciwko Tobie, pełnomocnika jeszcze nie masz więc to Ty dostałbyś odpis pozwu z załącznikami. Pełnomocnik będzie dostawał pisma procesowe wyłącznie po udzieleniu mu pełnomocnictwa procesowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

II.
Pobierz
źródło: comment_4QkDAYyURLHlj3D8LldnifV4M8rHtVrU.jpg
@UndaMarina: @kicioch: różni ludzie chodza po swiecie, ja tam się nie dziwię chęci zgłoszenia takiego wpisu - UndaKaryna, wyobraź sobie sytuację odwrotną, nasz rurkośmieszek wrzucił rurkę, pochwalił się na mirko (bo socjopata hehe), nikt tego nie zgłosił bo mirko to nie sirius biznes, samolot razem z setką ludzi spadł z rowerka. Czemu nikt tego nie zgłosił, przecież koleś ewidentnie napisał, że uszkodził samolot!

Kuźwa, wiele jest rzeczy na tym portalu,