Wpis z mikrobloga

Właśnie dwa dni temu dowiedziałem się, że Wizzair mi wytoczył sprawę za straty materialne w wyniku przeglądu silnika, wymiany samolotu na inny, i opóźnień.

Krótka piłka - będziecie mi wysyłali rakiety? Jakieś zrzutki wykopowe dla śmieszka, który dla lulzów na mirko rozkręcił sobie machninę sądową?

Uściślając: czyli to już druga sprawa, pierwsza, ta karna, za fałszywy alarm - ta spoko, tutaj nic poza ewentualnymi zawiasami mi nie grozi. Ale roszczenia od Wizzair to co innego i jeszcze nie wiem co o tym myśleć, więc przypomniał mi się Sztum. Swoją drogą ten Sztum pojawiał się zresztą ten zakład (jako wspomnienie) w dwóch książkach, które niedawno czytałem, Gniew Miłoszewskiego oraz jakieś wyznania psa Vegi.


#aferasamolotowa #gorzkiezale
  • 197
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: Moim zdaniem jak masz coś odłożone to wyjedź do UK i tam szukaj pracy. Popracujesz minimum pół roku i jak już wyrok będzie prawomocny to ogłosisz upadłość konsumencką. No chyba że masz pomysł jak te 300 tysięcy zarobić. Swoją drogą to chyba najbardziej kosztowny wpis w historii wykopku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: Weź zagraj dla Wizzair w jakiejś reklamie i będziecie kwita. Na przykład wrzucasz rurkę do turbiny samolotu, ten następnie wznosi się i ląduje bez problemów. Później zrzut ekranu na turbinę i pojawia się napis "Z nami zawsze dolecisz do celu".
  • Odpowiedz
@nie_pamietam: Jaką prawdę?

truth has no temperature.

@Iphonefan: Ja jestem trochę innym człowiekiem, średnio przejmuję się życiem i kolejami losu, śmiercią znajomych. Osobowość dyssocjalna, niegroźne i niezaraźliwe chociaż czasami uciążliwe. Na serio w ogóle się nie przejmuję tą sprawą, napisałem na wykopie co tam w tej sprawie nowego bo wykopki często pytają o to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętaj, ilu ludzi - tyle charakterów, typów osobowości.
G.....e - @nie_pamietam: Jaką prawdę? 

truth has no temperature.

@Iphonefan: Ja...

źródło: comment_ozjzP5n9ynyVupf0rkx0UMzNqm9HX1Or.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Erlade: Przecież to jest absurdalne, żeby pójść siedzieć za napisanie fakowej historii z anonimowego konta... xD to już serio nikt rozumu nie posiada, żeby rozróżnić heheszki od jawnego przyznania się do #!$%@? samolotu w imię allaha?
  • Odpowiedz
@nie_pamietam: 2016 rok i ludzie przejmują się, że jakiś #!$%@? wie kto (w sensie: anonim) doda ich na jakąś czarną listę.

I ja tutaj niby jestem niepoważny, lol. Stary. jak dla mnie możesz wydrukować nawet moje zdjęcie i rzucać w nie lotkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice:
Kazdy zyje jak chce i jak mu odpowiada, czego wiekszosc nie moze zrozumiec (chociaz moze dlatego, ze sa 'normalni')? Lubie takich ludzi, stanowczo trzymajacych sie swoich przekonan i trzezwo patrzacych. Pozdro
  • Odpowiedz