Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym Was prosić o pomoc w nietypowej sprawie. Poprzedniej nocy jak już zasypiałem poczułem na plecach czyjąś zimną dłoń, to było tak realne, że przerażony bałem się odwrócić i nie zasnąłem przez kilka godzin. Dzisiaj podczas kąpieli drzwi do łazienki same się otworzyły i jak spojrzałem się tam, to poczułem się bardzo dziwnie, miałem wrażenie jakby krople z prysznica zatrzymały się w powietrzu i serce zaczęło kłuć. Mieszkam sam i nie mam pojęcia co to ma znaczyć. Czy jest możliwe, że to jakiś duch? Znacie jakieś sposoby na pozbycie się tego ducha, bo się trochę zaczynam bać.
#paranormalne #pytanie #duchy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gej: Sam kiedyś próbowałem przywołać demona, na moje nieszczęście – udało mi się. Nie podam Ci jednak inwokacji której użyłem, gdyż nie chcę abyś przechodzil przez to co ja. Pewnej nocy jak już pisałem udało mi się go przyzwać, stawił się w moim pokoju, ciężko mi nawet opisać jak wyglądał, powiem tylko, że nie chciałbym już zobaczyć tego, co wtedy widziały me oczy. Demon usiadł na łóżku i spokojnym głosem
  • Odpowiedz
@Fevx: tak, była klamka w dół. Drzwi są tak pochylone na zawiasach, że same się zamykają, więc coś musiało użyć siły.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gej: to jak mieszkasz sam to tak, duch. Dlugo mieszkasz gdzie mieszkasz i czy to pierwszy raz cos takiego dziwnego sie robilo? czujesz, ze nie jestes sam?
  • Odpowiedz
@Fevx: pierwszy raz coś takiego doświadczyłem, zawsze czułem, że po prostu jestem sam. Teraz jak to klepię w klawiaturę też czuję na 100%, że jestem sam, chociaż trochę boję się nocy...
  • Odpowiedz
  • 0
@Gej najlepsze historię to takie właśnie bez sensu, jak w tanich horrorach. Każdy człowiek gdyby poczuł czyjąś dłoń na plecach, leżąc we własnym łóżku, chciałby sprawdzić co to, ale Ty ze strachu wolales nie sprawdzać tego przez kilka godzin i tak sobie leżałes z czyjąś dłonią na plecach. Legitne jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Gej: to właśnie wygląda na LD, śnisz i zdajesz sobie z tego sprawę, można się wtedy fajnie bawić - latać, łamać prawa fizyki itp., ale stąd już blisko do oobe i kontaktów z istotami duchowymi. Pytanie czy coś robiłeś w tym temacie - jakieś książki, filmy, muzyka, seanse? Czy jesteś człowiekiem mocno stąpającym po ziemi, czy otwarty na zjawiska paranormalne?
  • Odpowiedz
@bitcoholic: dokładnie, we snach zdaję sobie sprawę, że śnię i nie chcę się obudzić (chyba, że spadam w jakąś przepaść...). Często latam tuż pod sufitem w jakiś dziwnych korytarzach, ludzie mnie nie zauważają. Częsty dręczący mnie motyw to gubienie czegoś lub ktoś mi coś kradnie.
  • Odpowiedz
  • 5
@Gej: uwaga, teraz bedzie dziwne i wrecz smieszne -- jesli poczujesz, zobaczysz cos, zapytaj glosno i wyraznie czego chce i zobacz czy odpowie. Jesli powie Ci czego chce, to jesli bedziesz mial mozliwosc, spelnil te prosbe. Jesli bedzie Ciebie pytalo o cokolwiek, nie odpowiadaj. Skrzywdzic Cie to fizycznie nie moze chyba, ze w Ciebie czyms rzuci ale mala szansa. Obserwuj tez po domu, czy w niektorzych miejscach nie bedzie 'cieni'
  • Odpowiedz
@Fevx: kiedyś w "pół-śnie" chciałem coś krzyknąć, typu "poczekaj!" a jak mi się zdaje wyszedł jakiś bełkot w niezrozumiałym języku. Krzycząc budziłem się i trochę tego bełkotu usłyszałem, co było niepokojące.
  • Odpowiedz