Wpis z mikrobloga

#motomirko
@blubi_su czy orientujesz się może czy będzie włączone ogrzewanie w domkach? Niby głupia sprawa, ale jak temperatura w nocy spada do 3-4 to w takich domkach może być zimno,s szczególnie że blisko woda od której może nieźle ciągnąć.
Czy #motocykle jadące przez Warszawę w piątek już mogą się określić co do godzin? Pojedziemy pewnie przez #lodz , raczej unikamy autostrady. Czekam na propozycje również od #motowarszawa , ktoś z Was planuje wyjazd w piątek?
Ze spraw organizacyjnych to czy na miejscu będzie jakiś sklep tudzież inna Biedronka co by towaru nie wozić ze sobą tylko zaopatrzyć się na miejscu? Jak zapatrujemy się na takie rzeczy jak węgiel do grila, drewno do ogniska, wszystko na miejscu będzie dostępne czy organizujemy we własnym zakresie ? Kto się jara złotem? ( ͡º ͜ʖ͡º) @blubi_su potrzebujesz jakiejś pomocy w organizacji na miejscu?
  • 17
@hypation
@tosyu a co chcecie tam robić skoro nawet blubi przyjeżdża po 13( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam mogę i w czwartek wieczorem jechać, sprzedałem młodego dziadkom,zona w delegacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Kick_Ass
@hypation

Może do Uniejowa na termy skoczyć się wygrzać po trasie?


ja myśle że tam tłumy będą :P

Chyba że cisniemy na miejsce i tam coś organizujemy


mi to obojętne, możemy się też umówić się później to ja sobie troszke dookoła grodziska polatam najwyżej, ciśnie mnie na jazde i tyle :P jak chcecie

Ale przypominam, 125cc here, jeśli chcemy jechać w grupie to ze mną specjalnego ciśnięcia nie będzie :)
@Kick_Ass: może jednak dyskusje i umawianie się konkretne na temat wyjazdu wstrzymajmy do środy wieczorem/czwartku, co? tak żeby wtedy finalnie ustalić a dziś umówmy się piątek w godzinach przedpołudniowych