Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy - jakie jest wasze zdanie o używaniu suplementów…? Warto, nie warto? Zdrowe to...?
Znajomi mi polecają ale jakoś zawsze sceptycznie do tego podchodziłem.
Z drugiej strony do koktajlów białkowych też sceptycznie podchodziłem - teraz piję i widzę zauważalną różnicę.
  • 9
@Niord: Warto i nie warto, zależy. Zdrowe i niezdrowe, zależy.
Jeśli chcesz poprawić osiągi o 0-5% (bardziej ta dolna granica) to bierz. (kreatyna, kofeina, cytrulina)
teraz piję i widzę zauważalną różnicę.

@Niord: co xD Tobie się suplementy z koksem nie pomyliły przypadkiem?
suplement to - jak sama nazwa wskazuje - uzupełnienie pewnych rzeczy. Nie ogarniasz dietą, dopełnij suplementem. Jaką Ty możesz widzieć różnice po koktajlach białkowych?
@easy_tf: Ok, czyli życia mi nie zmienią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ryhu: Widzę taką różnicę, że mi rzeczywiście mięśnie rosną (przy mniej więcej takiej samej rutynie treningowej co wcześniej)
@Niord: Ogarnij wiedzę co brać i kiedy brać, nie od szarlatana z YT tylko jakiś konkretnych źródeł. A potem się zastanów czy warto. Tak jak wyżej pisali, pracuj nad miską. @ Warto słuchać donaja :)
@Niord nie potrzeba, #!$%@? proszki. Jak będziesz miał jakieś zastoje i mięśnie ci nie będą chciały rosnąć to wtedy polecam kreatynę, ta faktycznie wyraźnie działa, ale sądząc po wpisie to jeszcze długo nie, reszta zupełnie zbędna. Może witaminy jak robisz wyczerpujące treningi. Białko bez sensu, lepiej sobie mięsa ugotować albo orzechy kupić czy twaróg zjeść.