Wpis z mikrobloga

#rzeszow #parkowanie #motoryzacja

Bywam w Rzeszowie dość rzadko, ale dziwi mnie jedna rzecz. Niby takie nowoczesne miasto, stolica innowacji, zadbane. Ale zawsze jak jestem i idę z dworca PKS/PKP w kierunku Rynku to spotykam ten sam widok.

Ul. Asnyka:
https://www.google.pl/maps/@50.0419191,22.0051793,3a,75y,210.6h,70.75t/data=!3m6!1e1!3m4!1sROufPZWaLXYDg478lm7VNA!2e0!7i13312!8i6656

Niby ważna ulica w centrum, połączenie dworców z Rynkiem, duże nasilenie ruchu pieszych, a zawsze zawalona autami, a ruch pieszych na chodniku zazwyczaj musi odbywać się wahadłowo (bo ciężko się minąć na 50cm wolnego chodnika.

Czy władze/służby nie potrafią, czy może nie chcą się zająć tym problemem?

Ile razy nie byłem w Rzeszowie sytuacja zawsze wygląda tak samo. Zdjęcia Google Street View z 2013, czy moje z 2016 nie ma żadnej różnicy.
L.....L - #rzeszow #parkowanie #motoryzacja

Bywam w Rzeszowie dość rzadko, ale dzi...

źródło: comment_3dyC8T1H075CJ5AkFfkq3daSeEAQd0yF.jpg

Pobierz
  • 7
@LBL-LBL: kiedyś częściej tam chodziłem i faktycznie #!$%@?ło to że ciężko było idąc bokiem (sic!) się przecisnąć, teraz wszędzie jeżdżę rowerem więc nie zauważam. Ale faktycznie regulaminowego 1,5m nie ma więc trzeba dzwonić na bagiety do skutku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Codziennie mogą wlepić kilkadziesiąt mandatów.
@cwiercwieku: @jedzczarnekoty: @LBL-LBL: kiedyś tam jakiś debil zaparkował tak, że nawet przejść się nie dało (gdzieś mam fotkę z ziemniaka sprzed kilku lat, ale szkoda szukać, bo i zero jakości, a w dodatku wieczór) - jak przechodziłem w jedną stronę to widzłem, że na szybie, dosyć brudnej, ktoś mu coś wulgarnego napisał palcem - jak wracałem to za wycieraczką czekał mandat :)

dzwonić, do skutku. jeżeli tylko macie chwilę