Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? jakim ja jestem smieciem, serio ostatnio mam ochote sie #!$%@?
od tygodnia na silowni nie bylem, mimo ze mam karnet, ogolnie od dawna pakuje, ale jak widze te #!$%@? gainsy (spowodowane #!$%@? genetyka, gynoidalna sylwetka tj. nieco kobieca, szerokie biodra, w #!$%@? niski poziom testosteronu) mimo ze pakuje mnostwo kasy w silownie i czasu i checi to naprawde
szpital na endokrynologie mam na luty, wtedy maja mnie zbadac, czemu mam taki niski poziom tescia, i moze wytna mi tez moja ginekomastie

jak widzialem te wpisy ostatnio w #silownia #mikrokoksy o tym jak po roku maja zajebiste ludzie sylwetki, a ja po 2 latach silowni wygladam tak jak oni po 3-4 miesiach, to naprawde mam ochote sie #!$%@?

nienawidze swojego ciala, nienawidze swojej sylwetki, jestem skinnyfatem o gynoidalnej sylwetce, z duzymi cyckami, zatluszczonymi biodrami, chudymi lapkami, #!$%@? jak widze swoje odbicie w lustrze to mi sie rzygac chce. juz wolalbym byc grubasem o normalnej meskiej posturze, a nie #!$%@? mutantem #!$%@? klinefelterem.

HEHE IDZ NA SILOWNIE MOWILI BEDZIESZ WYGLADAL ZAJEBISCIE MOWILI, TYLKO DIETA SEN ODPOCZYNEK KURA SILKA RYZ I BEDZIESZ ZAJEBISCIE WYGLADAJ SERIO ZIOMEK

#!$%@? #!$%@?, jak jest sie zywym gownem genetycznym to bede wygladal jak podludz mimo cwiczen, eh szkoda slow #!$%@? szkoda strzepic ryja, przez ostatnie 2 lata non stop #!$%@? na silownie 3-4 w tygodniu, mnostwo wyrzeczen i poswiecen, na imprezach nawet nie zarlem gownozarcia bo hehe dieta, oczywiscie kazdy wysmiewal mnie bo "anon przeciez nie widac zebys cwiczyl"

mam dosc

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#!$%@? jakim ja jestem smieciem, se...
źródło: comment_ZKqY96dTBLweIaGkNES48itA04GL3AqC.jpg
  • 17
Nie znam sie ale sie wypowiem: Oho kazdy jaka wiedze ma o tym... Niczym endokrynolog, tak, endo w Polsce to nic sie nie zna na meskich sprawach. Przepisza Androvit i majac w dupie wywiad powie, zeby zwiekszyc aktywnosc fizyczna xD
Prawda taka, ze z dopieta dieta i treningiem jest sie w stanie po 2 latach dojsc ciezarow i wygladu, ktory wiekszosc osiagnie po 4 miesiacach. No idzie sie zalamac. OPa rozumiem