Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą te wszystkie spece od wody. Spytałem się na forum "Witam, chciałbym kupić jakąś dobrą wodę, która lepsza? Cisowianka czy Żywiec Zdrój? Pozdrawiam"

i po chwili dostaje:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum ZRODLANI.INFO" Chcesz pić lepszą wodę? Super! Może pójdziesz do kibla i wyciągniesz ze dwa wiadra? Ja nie wiem jak wy możecie pić wody ze sklepu xD a potem te wszystkie nowotwory i zawały biorą się właśnie z tego. OD LAT ludzie wiedzą, że najlepsza woda jest z kranu tylko KONCERNY wmawiają wam, ze jest szkodliwa. W naszym sklepie internetowym mamy specjalne MIERNIKI do mierzenia z której rury w twoim domu leci NAJLEPSZA woda. Polecamy w zestawie PDF jak interpretować wyniki. Co więcej nie wystarczy wyciągnąć wode z kibla, trzeba jeszcze mieć specjalny pojemnik na wodę, kup taki pojemnik z jonizatorem i magnetyzatorem za 300zł i będziesz miał wodę leczniczą. Taki sprzęt służy latami. Mam nadzieję, żę pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I WODE BĘDZIE MOŻNA BRAC TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD KUPIĄ GAZOWANĄ WODE

hehe pamiętacie wrzątek44 uzdatniator2000 jak byliśmy w '99 na zlocie wody z kibla w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD


autorska #pasta #heheszki
  • 1