Wpis z mikrobloga

Co te laski mają w głowach? Niby kocha, niby wielkie love, wspólne zdjęcia, a jak przychodzi co do czego to profil na #tinder i #bolcowanko na boku. Smutne to jest, a jak się napatoczy jakiś znajomy to pewnie powie, że szuka tylko nowych znajomych. Szkoda strzępić ryja. Chociaż ta przynajmniej otwarcie się pokazuje, że ma chłopaka, bo takich co ma chłopaka, a nie mówi o tym i szuka bolca to jest jeszcze więcej na #tinder i #badoo..

#logikarozowychpaskow #zdrada
kaczpero - Co te laski mają w głowach? Niby kocha, niby wielkie love, wspólne zdjęcia...

źródło: comment_ERNbnmXcVKtdsQ7uk75beairalfFhZbb.jpg

Pobierz
  • 11
@kaczpero: Tego na screenie nie widziałem. :)

Ale z doświadczenia wiem, że posiadanie Tindera nie oznacza parcia na seks. Ja dla przykładu mam to po to, bo jeżdżę na urlopy w różne miejsca nie tylko w Polsce i lubię poznać spontanicznie kogoś nowego. Poznałem przez to kilku fajnych ludzi (kobiet :P), z którymi mam do dzisiaj kontakt bez parcia na łóżko.
@UberKatze: w sumie to wrzuciłem wszystkich do jednego wora, no ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał Tindera do poznawania nowych znajomych, bardziej chyba wszystkim chodzi o coś więcej. Z resztą postaw się w sytuacji tego gościa, co byś powiedział, gdyby Twój różowy miał Tindera?
@kaczpero: kolego, masa ludzi używa tindera do poznawania lokalsow w podróży. Cały dzień spędziłem dziś z dwiema Norweżkami w krk i nikt nie chciał nikogo bolcowac. Zasypiam z kotem.