Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania Odchudzanie jest proste. Wystarczy nie jeść węglowodanów (czyli mąki, cukru, miodu, ziemniaków, kasz i wyrobów z tego ). Moja mame ma już prawie 50 lat od kiedy pamiętam była gruba, nie ćwiczy kompletnie nic, a odstawiając te rzeczy chudnie około 5kg miesięcznie. Bez stresu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pamietaj, ze schudniecie to nawet nie polowa sukcesu. Sztuka jest utrzymac wage. Dieta to nie jednorazowy wysilek ale zmiana nawykow na stale. Chudnij powoli i nie rezygnuj calkowicie ze swoich slabosci - raz w tygodniu cheat meal jest wskazany - dla zdrowia psychicznego. powodzenia i potraktuj to powaznie bo doprowadzenie sie do takiego stanu to nie tylko gwalt na zdrowiu ale takze brak szacunku dla partnera, ze skazujesz go na
  • Odpowiedz
BiednySzejk: Ja dość dużo schudłam (-20) przez same ćwiczenia bez diety praktycznie (tyle co trochę jednak ograniczyłam pewne rzeczy i wszystkie napoje na wodę zamieniłam, a takto jem jak jadłam), więc jak nie chcesz rezygnować z jedzenia to próbuj od tej strony, tylko uczciwie mówię, że zajmuje to duuuuuuzo więcej czasu, ale dla mnie to psychicznie łatwiejsze po prostu. Jak się wstydzisz na siłkę iść to kup dobre buty, mate i
  • Odpowiedz
Po pracy w domu jestem wpół do 18 i nie chce mi się iść te 20 min żeby trochę się poruszać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Z własnego doświadczenia wiem, że to jest dość duży demotywator.
Zamiast po pracy do domu to polecam brać rano spakowaną na siłownie torbę do pracy i iść na siłownie od razu po pracy, nie ma nic gorszego niż powrót do domu przed treningiem i 'chwilka odpoczynku', która zwykle zamienia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz zmienić filozofię swojego życia. Po prostu nie możesz żreć fast foodów i słodyczy i tyle. Są tacy to co mogą, ty nie możesz. Tak samo jak są tacy co mogą być super pływakami, matematykami, pisarzami etc. Ale nie wszyscy. To samo z #!$%@?. Musisz się pilnować, trudno, za każdym razem jak chcesz zjeść coś słodkiego to idź do łazienki i popatrz na swoje ciało, powinno ci się przestać jeść.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania instalujesz dwie aplikacje na telefonie. My fitness pal i Atlas ćwiczeń kfd. W my fitness pal ustawiasz sobie 2 gram białka na kg masy ciała i 1 gram tłuszczy. Węgle z zapotrzebowania, dałbym jakieś 2 gram na początku. Z długiego bierzesz trening dla początkujących i #!$%@? na siłke.
Wazysz się raz w tyg.
Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz tego farta, że posiadasz (jeszcze) partnera a więc w duecie możecie cos trenować wspólnie się wspierając :)
O ile będzie mu się chciało. Bo jeśli nie to
a) faktycznie nie przeszkadza mu Twoja tusza
b) ma kogoś na boku i już się pogodził z tym że tyjesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wy kobiety same nic nie potraficie zdziałać. Nie obrażam tylko to taka jest natura. Twój niebieski niech z Tobą biega rano, czy wieczorem i Ci dietę rozpisze, bo inaczej nic z tego nie będzie a łatwiej mu będzie zmienić pannę.

Schudniesz, gdy on Cię do tego ZMUSI nie kurde "zmotywuje" tylko każe Ci się ubrać i iść biegać, albo wyrwie łyche z lodami sprzed dzioba. Masz karnet na siłkę i
  • Odpowiedz