Wpis z mikrobloga

[ #dieta #kebabbezciasta ]

No, 18 dzień diety oczyszczającej - aminokwasy mogę pić duszkiem, a probiotyki to drażetki. Zajebiście się czuję, nie jestem zmęczony, waga leci w dół - start od 108.8, na dzień dzisiejszy - 101.3 :)

Do końca diety jeszcze 72 dni, a funkcja liniowa pokazuje, że cel jaki sobie obrałem (88kg) osiągnę w okolicach 45-47 dnia :D

No i dzisiaj święto - mogę zeżreć sushi :D
k.....a - [ #dieta #kebabbezciasta ]

No, 18 dzień diety oczyszczającej - aminokwas...

źródło: comment_4Ld3DuSjeoekaKLY7PQsdWL2OkQIqtIE.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@knysha: Na razie to tylko woda z Ciebie schodzi. Jakiś ruch? Najlepiej długie spacery, a później przejść do spokojnego biegania. Wtedy masz największą szansę na utrzymanie docelowej wagi.
  • Odpowiedz
@knysha: Ale waga nie spada liniowo. Jak już pozbędziesz się z tłuszczu wody, to zostanie sama masa do spalenia i krzywa już nie będzie taka atrakcyjna.
Da się restrykcyjną dietą zrzucić 18-20 kg w trzy miesiące, ale jojo jest wtedy przerażające.
Ale powodzenia, daj znać, jak skończysz.
  • Odpowiedz
@knysha: @wykopowy_brukselek: bardzo niezdrowe. kilogram tygodniowo polecam ten stan. w 20 tygodni wyrobisz w sobie nawyk dobrego odzywiania. W przeciwnym razie bedzie Ci bardzo łatwo o szybki powrót do wagi z przed diety. Możesz tak ogolnie napisać na czym ta dieta polega?
  • Odpowiedz
@spamkiller: Hmm mialem podobne tempo a pilem duuuzo i ni wydalalem wiecej niz zwykle moczu. Nie musi to wwyygladac tak jak mowisz. A mowienie o jojo to czarnowidzenie. Chyba ze ktos chce zrzucic i tyle. Warto po prostu zmienic tez nawyki zywieniowe.
  • Odpowiedz
ę pić duszkiem, a probiotyki to drażetki


@knysha: trochę głupie pytanie, ale o co chodzi teraz z tymi probiotykami? widzę, że ostatnio temat na topie. wiem, że są probiotyki naturalne i tabletki - Ty bierzesz tabletki. bierzesz jakieś zalecane przez lekarza, czy po prostu kupiłeś je w zielarskim/aptece tak jak się kupuje suplementy typu np. magnez czy cynk? są jakieś specjalne probiotyki na różne dolegliwości, czy wszystkie służą do tego samego?
  • Odpowiedz
@spamkiller: spacery z psem, mało czasu teraz mam - ale karnet na siłkę już jest (cardio + proste przerzucanie ciężarów) + pewno powrót do karate
@makary89: już mi się zmieniają nawyki żywieniowe :)
@gmitek: rewersu #!$%@?ęcia - tzn?

@bobeus: @austra: ogólnie dieta polega w pierwszym etapie na poprawie funkcjonowania jelit (probiotyki), działania nerek oraz wątroby, usuwania toksyn i zrobieniu dłuższego detoksu - za pomocą jedzenia (np. kasza
  • Odpowiedz
@knysha: ok, rozumiem :) ale to w końcu bierzesz tabletki czy pijesz soki czy to i to? i jeśli bierzesz tabletki, to przepisał Ci je lekarz, czy kupiłeś je w sklepie zielarskim przy konsultacji ze specjalistą? pytam, bo ja się na tym nie znam i nie wiem, czy te probiotyki to coś takiego jak zwykłe witaminy, które można sobie samemu dobierać wg własnych odczuć, czy coś bardziej złożonego :P
  • Odpowiedz
@knysha: ja pitole, jaki detoks? Jakbys mial jakies toksyny w organizme to bys wyladowal w szpitalu na odziale toksykologii. Rozumiem, jakbys wpieprzyl muchomora i watroba by ci siadla albo nerki. Zdrowy czlowiek, nawet z #!$%@? dieta radzi sobie z "toksynami" bo od tego sa nerki i watroba. Serio, myslalem ze ludzie juz nie nabieraja sie na jakis detoks- sretoks.
  • Odpowiedz
  • 0
@knysha Pytam z ciekawości bo, kumpel był na dietetycznym "detoksie" w związku ze złymi wynikami. Tylko że ścisła dieta miała trwać maksymalnie 2 tygodnie, bo na dłuższą metę trzymanie się wyłącznie warzyw i owoców odkwaszających organizm jest niezdrowe - już nie mówiąc o spadku masy. Więc nazywanie twojego 90dniowego planu dietetycznego detoksem jest wyolbrzymione trochę :p W każdym razie powodzenia! :)
  • Odpowiedz
@bobeus: detoks przez 2 tygodnie, już go nie mam - napisałem wyżej :)

Ale dieta bardzo zróżnicowana, dużo różnych owoców i warzyw (mięso również jest), które pomagają na trawienie, jelita, wątrobę itp.
  • Odpowiedz
@Inboxie: #!$%@? z jojo. jak typ nie bedzie #!$%@? jak dzik po tym jak juz zakonczy sie "oczyszczac" z tluszczu to niewiele mu z tego wroci oprocz wody i glikogenu, @knysha po zakonczeniu redukcji, na dwa tygodnie, przejdz na kaloryczne 0 (wyliczone dla nowej wagi) i wysokie wegle zeby tarczyca szybciej wrocila do normy. nie zaszkodzi tez wrzucic jakies interwaly na te dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
@lekemise jeszcze sie taki nie urodzil, ktory by w 3 miesiace tylko na diecie "oczyscil sie" z 20 kg zbednego tluszczu. Abjak diete skonczy, to bez #!$%@? jak dziki spokojnie wskoczy na stara wage. Peace.
  • Odpowiedz
@Inboxie: pozwole sie sobie nie zgodzic. ale nie chce mi sie dyskutowac bo #!$%@? trzy po trzy - albo podeprzyj to argumentami, wlasnym doswiadczeniem, albo japa koniu! ()
  • Odpowiedz