Wpis z mikrobloga

#!$%@? murable co mi się przypomniało xD
w gimbazie, jakoś 1-2 klasie, normalny dzień jak co dzień
dzień po dniu tak się dzieje, życia cud


no i wiadomo jakaś majma, pszyrka i włef
najlepsza część #!$%@? dnia
tak ze 200m od naszej szkoły jest sobie orlik, o dziwo na wsi mamy wybudowana naprawdę jak na wiejskie warunki sporą halę, no ale wiadomo, facety lubią pograć w kopaną na powietrzu
i tak lecimy chodnikiem na ten orlik przez wieś
i patrzymy na piekny świat
słońce świeci ptaszek kwili może byśmy sie zabili
standardowo pani Biernacka na balkonie pali kiepa, rozmyśla nad dylematem Szopenhauera, najpierw powiesić pranie czy siebie?
no ale nic
jedzie sobie miejscowy żul na rowerku, peugot 106 wśród cyklomobili
na oko już po 2-3 foxach mocnych 7 i pół wolta
a godzina przedpołudniowa
przejeżdża równolegle do nas i jak coś mu nie #!$%@?ło w roweru
jakiś metal jebnął o ziemie
a facet #!$%@? z drogi na pobocze, linia domow koło drogi była niżej w stosunku do poziomu drogi, taki metr przewyższenia mniej wiecej
no #!$%@? facetowi #!$%@?ło się pół kierownicy kuuurwa XDDDDDD
i #!$%@?ł się tyle co rowerem wykierował w furtke takiej #!$%@? posesji, taki stary gospodarz, co zamiast kotka kanarka czy innego pieska, miał spuszczone na podwórku luzem świnie xDDD
płotek drewninany, stary jak gospodarz
facet z impetem jak #!$%@? to zabrał furtke i jeszcze kilka sztachet razem ze soba, no ze 120 to ważył
leży tam #!$%@? ledwo dyszy, a tu na niego #!$%@?ą 2 ogromne maciory xDDDDDDDDDDDDDDD
no #!$%@? dosłownie jak w tym filmie 300 na Posejdona czy innego Achillesa ten Kserkses ze swoimi tysiącami murzynów xD
facet jak zaczął #!$%@?ć to #!$%@? nigdy takiego bolta nie widzieliśmy
no spoko, facet już za horyzontem ale płot #!$%@?, a te świnie na nas xDDDDDD
ale żeśmy #!$%@?, dom miałem jakis kilometr od szkoły to sobie bezpiecznie do domku uciekłem jak połowa klasy
po drodze spotkałem pana menelicjanta, mówił że od dziś zaczyna trenować maratony, po czym kupił sobię 3 flaszki barmańskiej XDDDDD

#heheszki #wies #wtf i wsumie #pasta
mirokrul - #!$%@? murable co mi się przypomniało xD
w gimbazie, jakoś 1-2 klasie, no...

źródło: comment_uBk9TQ2XhJ6BIMm4ZnBxyhyBq1KT9uVA.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz