Wpis z mikrobloga

Moj ziomek, który mieszka i studiuje w Niemczech, miał napisany profil po niemiecku i oczywiście jak odwiedzał rodzine i użył tindera to wyskoczyło mu multum wiadomości od polek z ofertami na spotkanie, bo obcokrajowiec i egzotyka :P

Z paroma pociągnął ciekawe rozmowy pokazujące jak Polki postrzegają Polaków, wtrącił tez pare tekstów z testovirona dla beki, podjudzając tym przytakujące mu skrzętnie i niczego sobie nie zdające Polki

Wrzucam 2 screeny jak wejdzie w gorące to mam więcej

#logikarozowychpaskow #tinder #patologiazewsi #heheszki #logikaniebieskichpaskow #testoviron
marcinxd7 - Moj ziomek, który mieszka i studiuje w Niemczech, miał napisany profil po...

źródło: comment_cfd8wY5wY4qLOjNvEUj3D93G0nedF67p.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcinxd7 nie powiedziałabym że patologia, widać że włada angielskim bez problemów (w porównaniu do twojego kolegi), ma również swoje zdanie, które potrafi uargumentować - a to że woli obcokrajowców? to już tylko i wyłącznie jej sprawa
  • Odpowiedz
nie powiedziałabym że patologia

a to że woli obcokrajowców? to już tylko i wyłącznie jej sprawa


@pozzytywka: no, akurat wyrazila zdqanie o wszystkich polakach, bo jak widac wszystkich sprawdzila, tak samo o wszystkich obcokrajowcach. Ani troche nie patologia xD
  • Odpowiedz
@M4ks obciąłeś rozmowę, pisała o kilku typach Polaków, przedstawiłeś tylko dwa, może napisała że jest też grupa tych normalnych, ale że są mniejszością? mogłeś zmanipulować fragementy dopasowując je do ulubionej na wykopie tezy
  • Odpowiedz
mogłeś zmanipulować fragementy dopasowując je do ulubionej na wykopie tezy


@pozzytywka: przeciez to ja nie ja wstawiłem xD Ale tak, na pewno zmanipulowala i dokladnie to miala na mysli. Zwlaszcza pierwsza jej przytoczona wypowiedz do tego zmierza, podaje mnostwo wyjatkow, pelno tam 'could', 'would' etc
  • Odpowiedz
@pozzytywka: jaka argumentacja co ty w ogole gadasz kobieto? Nie mam nic przeciwko temu ze Polki szukaja sobie zagranicznych bolcow bo sam sobie przygarnalem troche cycow spoza granic naszego pieknego kraju-chlewu obsranego gownem.
To jest wstyd mowic obcokrajowcowi takie rzeczy o Polakach, jacy by oni nie byli. Jak sie mnie angol spyta jakie sa polskie dziewczyny to mu nie powiem ze to #!$%@? ktore rzna sie z murzynami, to swiadczy
  • Odpowiedz
@pozzytywka: Słowo złe o polakach i oburzenie wołające niemal o pochodnie. Cały wypok zas**ny żarem na kobiety - nie no spoko, wszystko prawda #takbylo
A ja sam zauważam wiele z tego co ona pisze :D Nie są wszyscy tacy, zapewne nawet nie większość. Ale duużo.

@marcinxd7:

po styczności z obcokrajowcem żadna Polka nie
  • Odpowiedz
@marcinxd7: Nie rozumiem. Różowe napisały swoje zdanie. Nie zgodzicie się z tym, że cała Polska jest generalnie bardziej skrytym i mniej pewnym siebie narodem? Zachód jest o wiele bardziej otwarty, łatwiej zagadać etc.
Osobiście nie lubię tego pozytywizmu, ale widocznie te laski tak.

To samo o Polkach można napisać. Uroda Skandynawek, czy właśnie Kanadyjek w porównaniu do Polek to przepaść. Te kobiety są o wiele ładniejsze, bardziej zadbane. Ponadto nie udają tak niedostępne, łatwiej z coś zadziałać na zasadzie przelotnej znajomości i same podrywają.

Ale oczywiście Polacy nie lubią słuchać, że ktoś w niektórych aspektach jest od nich lepszy. Ego wariuje, bo "jak kobieta może woleć Niemca nad mnie,
  • Odpowiedz
@pozzytywka: tak, a gdy facet napisze, że wszystkie Polki są złe, tylko dlatego, że są Polkami, to już znaczy że ma kompleksy i jest stulejarzem, nie? XD

A jak laska takie coś pisze o facetach, to już tylko jej sprawa i w sumie spoko.

Ta hipokryzja nigdy nie przestanie mnie żenować.
  • Odpowiedz