Wpis z mikrobloga

Moj ziomek, który mieszka i studiuje w Niemczech, miał napisany profil po niemiecku i oczywiście jak odwiedzał rodzine i użył tindera to wyskoczyło mu multum wiadomości od polek z ofertami na spotkanie, bo obcokrajowiec i egzotyka :P

Z paroma pociągnął ciekawe rozmowy pokazujące jak Polki postrzegają Polaków, wtrącił tez pare tekstów z testovirona dla beki, podjudzając tym przytakujące mu skrzętnie i niczego sobie nie zdające Polki

Wrzucam 2 screeny jak wejdzie w gorące to mam więcej

#logikarozowychpaskow #tinder #patologiazewsi #heheszki #logikaniebieskichpaskow #testoviron
marcinxd7 - Moj ziomek, który mieszka i studiuje w Niemczech, miał napisany profil po...

źródło: comment_cfd8wY5wY4qLOjNvEUj3D93G0nedF67p.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

: Słowo złe o polakach i oburzenie wołające niemal o pochodnie


@Naxster: słowo złe o Polkach i od razu ,,hurr durr Mizoginia".

A jak się ciśnie po Polakach to im się należy, bo paru stulejarzy ciśnie po różowych XD
Nawet na wypoku tępi się teksty w stylu: ,,wszystkie Polki coś tam..." albo ,,wszystkie
  • Odpowiedz
@tomeczeg @M4ks: @woodywoodpecker: @Naxster:
No #!$%@?, ale wyobraźcie sobie ze taka Polka spotyka sie z jakimś Niemcem albo Anglikiem i pierwsze ci ten słyszy jest "o #!$%@? dobrze ze jesteś, bo Polacy nie myją sie i sa #!$%@?, jak posmakujesz zagranicznego kutacha to nigdy nie wrócisz do Polaka". I to nie jest luźna opinia w rozmowie ze swoim zaufanym ziomkiem tylko zależnie sie obcemu typowi
marcinxd7 - @tomeczeg @M4ks: @woodywoodpecker: @Naxster: 
No #!$%@?, ale wyobraźcie ...

źródło: comment_LpZY9PIXnF2ZbftT2LovaMJYJrFVwuLN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
po styczności z obcokrajowcem żadna Polka nie wróci do "polskich chłopców".


Nieprawda :) Z przyjemnością się wraca :)
Ja kiedyś znałam wielu obcokrajowców przez byłego, który też polakiem nie był i nie da się tak generalizować. Fakt są pewne wspólne cechy - temperament może, zachowanie w grupie, wartości, podejście do polityki, do świata. Ale człowiek to człowiek - zawsze jak już się pozna kogoś bliżej to nieważne czy Polak, Anglik, Hiszpan czy
  • Odpowiedz
@marcinxd7: miałem, ale przez neta. Nie no nie wiem, dla mnie potoczny angielski w nieoficjalnej rozmowie :D Może tego tak nie widzę, bo większość swojego angielskiego nauczyłem się poprzez rozmowę z ludźmi z za granicy, niekoniecznie z UK. Chociaż jak czasem oglądam coś na necie z USA to jest to zbliżony poziom, wszystko skrócone, slang, używanie 4 czasów na krzyż etc.
  • Odpowiedz
@biurwa ,,damskie pieprzenie" sugerujesz, że bycie idiotką i szkalowanie obcych ludzi jest przypisane do płci?

Wyobrażasz sobie,że jakiś Polak aby poderwać Ukrainkę mówi, że połowa Polek to #!$%@?, a połowa to cnotki, chcące być świętsze od Matki Boskiej? I na koniec napisze, że z tego powodu żaden Polak po spotkaniu się z laską z zagranicy nie spojrzy nawet na Polkę?

I czy uznasz takiego człowieka za normalnego? A jego zachowanie za
  • Odpowiedz
Nawet na wypoku tępi się teksty w stylu: ,,wszystkie Polki coś tam..." albo ,,wszystkie kobiety to..."


@Tical25: hahaha gdzie niby? Ja sie staram je tepi i na tym polu walki stoje najczesciej sam. Bo kazdy wie, ze "przygoda dla faceta to wejscie na everest, przygoda dla kobiety to czarna pala do jeżdżenia"

A w sumie to o nieprzyjaznym, nieuprzejmym społeczeństwie dotyczylo obu płci
  • Odpowiedz
I to nie jest luźna opinia w rozmowie


@marcinxd7: jest. A nie mowila nic o niemyciu sie i byciu #!$%@?, tylko postawie sluzalczej, ktora jest nasza cecha narodowa. Byly obrazki z Hitlerem na pogrzebie Piłsudskiego i jakie byly podpisy?
"Pilsudski taki wielki czlowiek ze nawet Hitler byl na jego pogrzebie"
Nie ze nazistowska swinia kalała pogrzeb Polaka. Nie, wielki pan spojrzal laskawym okiem
  • Odpowiedz
A w sumie to o nieprzyjaznym, nieuprzejmym społeczeństwie dotyczylo obu płci


@Naxster: no tylko ona o przyjazności nic nie pisała. Niepasowało jej to, że Polacy dzielą się na dwie grupy i jedni są za pewni, a drudzy zbyt niepewni siebie.

To tak jakby Polak napisał, że wszystkie Polki albo są #!$%@?, albo cnotkami, a nie ma nic pomiędzy i dlatego żaden nie spojrzy nawet na Polkę, gdy pozna kogoś z
  • Odpowiedz
no tylko ona o przyjazności nic nie pisała


@Tical25: bo ja pisalem. Do swojego postu sie odnosilem
Ale ona pisala: kiedy popatrzysz jak traktuja ludzi zwlaszcza kobiety to nie wrocisz

To tak jakby Polak napisał, że wszystkie Polki albo są #!$%@?, albo cnotkami, a nie ma nic pomiędzy i dlatego żaden nie spojrzy nawet na Polkę, gdy pozna kogoś z
  • Odpowiedz
@Naxster: wrzuciłeś mi linki do wpisów, z których najbardziej popularnyc został zaplusowany przez ośmiu zjebów, a także do wykopu z badaniem na temat zachowań Polek na obczyźnie.

Kilka wpisów napisanych przez idiotów, dla paru idiotów ma świadyczyć o POWSZECHNEJ mizoginii na wykopie? Gdzie ja sam mam dwa tysiące któryś numer w rankingu, a jest ich pewnie kilkanaście tysięcy.

No i na koniec badanie. No fakt, nauka może być bardzo mizoginistyczna
  • Odpowiedz
No i na koniec badanie. No fakt, nauka może być bardzo mizoginistyczna


@Tical25: nie mam najbledszego pojecia o czym piszesz. Serio.

A te "kilka wpisów" to jest na samo hasło "polki" z ostatnich kilku tygodni. Wyszukaj sobie "laski" + "kobiety" + "logikarozowychpaskow" (osobno) i poczytaj :D
Forum ONR pewno też nie jest dal ciebie rasistowskie, tylko kilka wariatów coś złego
  • Odpowiedz
@Naxster: w połowie wpisów które wrzuciłeś była negatywna reakcja na te głupoty. A w połowie brak jakiejkolwiek reakcji oprócz plusów. Wypok tak bardzo mizoginistyczny, że głupie wpisy o kobietach krytykuje, albo ma je w dupie.

Za to powyżej pojazd po wszystkich polskich facetach i idotyczne generalizowanie żeby się podlizać jakiemuś Niemcowi, 60 osób uznało za ,,uargumentowaną opinię".

A o badaniu, to chodziło mi o ten wykop o Polkach na wyspach.
  • Odpowiedz
@Tical25: połowie? to ciekawe. Ja widzę w jednym. A plusy to nie jest "mieć w dupie" tylko "dobrze gada" co O IRONIO sam piszesz dalej.
Idiotyczne generalizowanie na polaków jest złe, na kobiety to "tylko tak sobie gadają zjeby"
Czemu opinia tej dziewczyny jest nagle taka istotna, a od #!$%@? wpisów na wypoku (tak, to co podałem to czubek góry, ale wiesz co, teraz będę cię wołał do każdego jaki
  • Odpowiedz
@Naxster: nic nie zapiekło. Ja po prostu widzę skalę. Żaden wykopek, który powie, że po spotkaniu z zagraniczną laską nigdy nawet na Polkę nie spojrzy, bo te są #!$%@? nigdy nie będzie miał powszechnego poklasku.

A kilka plusów to nie jest jakieś szczególe poparcie, skoro wszyscy wiemy ile tu jest idiotów.

Na wykopie 10 plusami czy minusami nid ma co się przejmować, bo spokojnie znajdzie się paru debili, którzy zaplusują bądź zaminusują, albo, co gorsza, zostawią
  • Odpowiedz