Wpis z mikrobloga

Trochę mi wstyd i głupio. Znowu dałem się wkręcić w jakieś spiski przez #badselfeater . Kiedyś trochę martwiłem się jak zbliżał się 2012, czasami czytałem o jakichś powrotach Tupaca, czy czarnych dziurach w CERN. Bad Self Eater jednak wpłynęło na mnie zdecydowanie najmocniej, i wczoraj przed pierwszą w nocy czekałem w napięciu co się wydarzy, chociaż wiedziałem, że dziś o piątej rano muszę wstać.
Ale teorie były naprawdę ciekawe - na przykład otworzenie portalu w CERN (moja ulubiona). To wszystko wydawało się tak wiarygodne. Ale nawet zapowiedź jakiegoś filmu o Snowdenie byłaby dla mnie wystarczająca, by uzasadnić sens czekania do pierwszej. Tymczasem na ekranie pojawił się koleś wyśmiewający #teoriespiskowe ...
fanatyk, nie fanatyk, ale miał racje.
Już nie raz się przekonałem, że wgłębianie się w teorie spiskowe do niczego nie prowadzi. Żeby zmienić świat, trzeba zacząć od siebie i własnego otoczenia, a nie szukać jakichś #illuminati .
#przemyslenia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawidk01: @m00n: jest teoria spiskowa, że gość zrobil tak specjalnie aby uśpić czujność ludzi... kiedy będzie coś na rzeczy większość pomyśli, że to "znowu" jakaś kampania marketingowa czy inny syf xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz