Wpis z mikrobloga

Część z Was może się zastanawiać dlaczego towarzysz @TakbirSrakbir we wpisie linkuje do screena z wyszukania google, a nie do konkretnego artykułu? Spieszę z odpowiedzią. Otóż w artykule nie ma słowa na ten temat. Zapytacie czemu zatem google pokazuje ten tekst? Otóż pod artykułem znajduje się jakże wiarygodny, anonimowy komentarz użytkownika sceptyk [pisownia oryginalna]:

95% przymusowe wycieczki szkolne, 5% obowiązkowe oglądanie przez urzędników mianowanych przez PO, 1% kapusie i ich oficerwie prowadzący.


Chciałbym wierzyć, że to zwykły #researchziemkiewiczowski, ale znając naszych prawaków to najpewniej bezczelna i intencjonalna manipulacja.
#4konserwy #neuropa #bekazprawakow
  • 34
@Yahoo_: pierwszy tą manipulacje podał @theone1980 tutaj którą ja oraz @6c6f67696e tutaj obalił.

Co najzabawniejsze, ten komentarz ukazał sie wczoraj, a artykuł z 2013 jest :)

Goebbels byłby z @TakbirSrakbir oraz z @theone1980 dumny.

gratuluje @ILOVEPOLAND, @Kaczypawlak, @Krzemien, @Krznl, @RPG-7, @WielkiZderzaczHadronow łykniecia manipulacji jak naiwny i niedoświadczony pelikan , w szczególności @theone1980, który pierwszy zmanipulował, a następnie, gdy od razu wykazałem jego kłamstwo/manipulacje zaplusował wpis
Goofas - @Yahoo_: pierwszy tą manipulacje podał @theone1980 tutaj którą ja oraz @6c6f...

źródło: comment_FrqtbBuG5fk7Midm19QXfIy9z4qyWFWx.jpg

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.