Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z #endomondo, a dokładnie z #gps - używam go ze smartfona ( #android ) do #bieganie i od jakiegoś czasu gubi mi ciągle sygnał na trasie, czego wcześniej nie robił. na odcinku 5km potrafi utracić sygnał 4-5 razy, co oczywiście ma wpływ na osiągany potem wynik. jako, że ze mnie typowy #januszprogramowania to pytam się Was, może ktoś miał podobny problem: co zrobić w tej sytuacji? poradzono mi, że to może kwestia niezgrania aktualizacji systemu i apki, więc zainstalowałam #endomondo na nowo i nie pomogło. szczerze to nie za bardzo chcę instalować inną apkę, ale jak nie będzie wyjścia to to zrobię. w ostateczności zawsze zostaje zakup smartwatcha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@mkarweta: mam htc, raczej nie zauważyłam problemów w innych apkach, ale zwrócę na to uwagę. czyli to może być kwestia wymiany całego modułu gps?
@faramka: no właśnie ciągle się waham, bo mam też problem z kolanami i nie wiem na jak długo mi taki smartwatch posłuży :)
@miesozerna: nie używam aplikacji Strava do nagrywania tras, ale mam konto na strava.com i wrzucam aktywności (autosynchro z Garmina). Ludzie chwalą Stravę, więc coś jest na rzeczy :)
Też miałam problemy z telefonem - aplikacja Endomondo przerywała treningi w najmniej oczekiwanym momencie. Np. przy włączeniu przeglądarki internetowego (Chrome) albo aparatu. Albo "tak po prostu".
Ludziom świruje Endomondo, a na Stravę - jeszcze nie widziałam tutaj narzekania. Nie wiem, może to kwestia,