Wpis z mikrobloga

Mirki z #warszawa moja dziewczyna miała dziś wypadek na #motocykle
Może ktoś jechał, ktoś coś widział Jeśli tak, proszę o informacje. Repost z FB:
Kochani, muszę prosić was o pomoc. Moja dziewczyna miała w dniu dzisiejszym wypadek motocyklowy - 14.09.2016 r. około godziny 15:40. Jechała Wisłostradą od strony Łomianek w kierunku centrum, lewym pasem jak zaznaczono. I teraz - prawdopodobnie:
Jechała za jasnym samochodem w stylu KIA albo coś takiego. Samochód zaczął zjeżdżać na środkowy pas ustępując jej miejsca na lewym. Z jej relacji: W momencie gdy była na wysokości tego samochodu, ten zaczął wracać na lewy pas. Została zepchnięta na barierki energochłonne i prawdopodobnie ściągnięta z motocykla przez siłę tarcia o barierkę. Z relacji świadka - kierowca samochodu po zdarzeniu przyhamował a następnie pojechał dalej.
Jeżeli ktokolwiek jechał w tym czasie Wisłostaradą/Wybrzerzem Gdyńskim i widział COKOLWIEK co może być pomocne, posiada nagranie lub wie coś więcej o zdarzeniu, proszę o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, tel. (22) 603-77-55 ewentualnie osobiście, ul. Waliców 15 lub do mnie na priv.
Pobierz
źródło: comment_DobqfKC2qbW1aBMiuBhusrR0dmgXjFWr.jpg
  • 40
@Stitch: motocykl praktycznie w ogóle nie ucierpiał, nawet nie leżał. Przez jakiś odcinek prawdopodobnie była zblokowana tylna opona o krawężnik. Ją wyrwało do tyłu, a moto zatrzymało się w pionie oparte o barierkę. Z uszkodzeń to tylko kierownica do wymiany, zarysowana owiewka i kuferek. Ale wątpię czy to moto będzie jeszcze w użytku.
@fotograf_warszawiak: oby znalazł się ktoś kto widział, a najlepiej nagrał całe zdarzenie i uda się zidentyfikować kierowcę samochodu. Za każdym razem gdy dochodzi do takiego zdarzenia zastanawia mnie jakim gnojem trzeba być żeby się nie zatrzymać, że o sprowokowaniu takiej sytuacji nie wspomnę. Ludziom naprawdę brakuje wyobraźni... Dużo zdrowia dla różowej. Oby ręka była cała.

Wiesz może w jaki sposób różową ściągnęło z moto? Dla mojej prywatnej statystyki - miała na
@liet: nie wiem jak ją ściągnęło, ale moto nie było nawet przewrócone. Miała na sobie RebelHorna z sasteciem na plecach, rękawice alpinestars, certyfikowane ochraniacze kolan na zwykłych spodniach i buty motocyklowe. Jeśli chodzi o rękę, miała zdartą wewnętrzną część - jakby ręka jechała w tym wgłębieniu bariery.

@syrena_elektro
@Ostasz: policja na pewno będzie sprawdzać nagrania w poszukiwaniu N/N. Ucieczka z moejsca zdarzenia albo nieudzielenie pomocy to przestępstwo. Jak policja sama