Wpis z mikrobloga

ciekawe... A jak zerwiesz bluetooth to 'mysli' że zaparkowales,.czy wykrywa jakoś zgaszenie auta?

@bertexon: jeszcze nie wiem. Zgasiłem auto, odszedłem na 5 metrów i już wyskoczyło powiadomienie. Wcześniej w tym miejscu podawało mi szacunkowy czas powrotu do domu.

jak je sparować?

musisz mieć auto z wbudowanym fabrycznym systemem głośnomówiącym lub też odpowiednią stację multimedialną/nawigacyjną wyposażoną w tenże system (Hands Free).
prawdopodobnie po zmianie tempa

@ocelote: a co się stanie w korku?
Ze dwa lata temu miałem do czynienia z Google Now i o dziwo rozpoznawał komunikaty po polsku, kiedy Siri do dziś tego nie potrafi.
@hyperlink: Nie wiem co się stanie w korku, ale w nim raczej nie zostawisz samochodu tylko pokonasz co najmniej kawałek dalszej trasy z samochodowa prędkością.
Tak samo jak codziennie wyjeżdżam do pracy o 8:15-20 i dzień w dzień przed wyjazdem otrzymuje komunikat jak szybko tam dojadę, niczego nie ustawiając. Z powrotem jak zbieram się do wyjścia to pokazuje mi to samo nie klikając i nie wyszukujac nic z tych rzeczy.
Przydatne
dzień w dzień przed wyjazdem otrzymuje komunikat jak szybko tam dojadę

@ocelote: to akurat w iOSie też było od dobrych dwóch lat.
Wrzuć jakieś zrzuty ekranu z tym jak Ci pokazuje komunikat o pozostawieniu auta oraz jak zaznacza Ci auto na mapie, bo jestem ciekawy jak to w Androidzie wygląda.
Masz też opcję "nawiguj pieszo do auta"?
@hyperlink: wystarczy w mapy google włączyć opcje moje trasy. Będzie wykrywało i zapisywało Twoje dzienne przemieszczanie się. Jak wykryje że poruszasz się autem, to potem jak zaparkujesz to będzie Ci wyświetlało w aplikacji google gdzie masz auto zaparkowane.
@voicevoice: ciekawe, tego nie wiedziałem. Myślałem, że tylko pokazuje zbliżony czas powrotu do domu. Bez lokalizacji. Z tym, że piszesz, że musisz i tak włączyć "moje trasy". Tutaj wszystko dzieje się automatycznie.