Wpis z mikrobloga

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec kłopotów Bartłomieja Misiewicza z mijaniem się z prawdą - tym razem (nie pierwszym zresztą) okazuje się, że nasz pyzaty aptekarz skłamał w deklaracji dotyczącej wykształcenia podczas wpisywania się na listę PiS w wyborach parlamentarnych w ubiegłym roku.

Protegowany Macierewicza przedstawił siebie jako z zawodu "administratywistę" - tytuł taki przysługuje absolwentom co najmniej studiów pierwszego stopnia na kierunku administracji, ewentualnie prawa i administracji. Może też oznaczać „specjalistę w zakresie prawa administracyjnego”.

Podczas gdy nasz pyzaty chłopiec Antoniego ledwie kończy licencjat, (co było powodem zmian wymogów, kiedy rękami Macierewicza PiS wpychał Misiewicza do Rady Nadzorczej PGZ)i od 10 lat pracuje w...aptece.

Czy #dojnazmiana ma dla PiSu jakieś granice?

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3355689/manipulacja-wyborcza-bartlomieja-misiewicza-znowu-to-wyksztalcenie/

#neuropa #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #mikroreklama #oszukujo #brzydzesiepisem
Pobierz Ospen - Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec kłopotów Bartłomieja Misiewicza z m...
źródło: comment_B8r8aBZFRVbOYuhni19dAVe4RjIhomYu.jpg
  • 17
@Ospen: Masz plusa, ale

e nasz pyzaty aptekarzskłamał w deklaracji dotyczącej wykształcenia podczas wpisywania się na listę PiS w wyborach parlamentarnych w ubiegłym roku.


@Ospen: A jak było z Kwaśniewskim?

nie dość że debil po gówno kierunku to jeszcze kłamca xD


@Seid: Gównokierunek a zobacz jakie możliwości PRACY. PGZ Rada Nadzorcza. O wiele lżej niż na prawie, farmacji albo medycynie.

do Rady Nadzorczej PGZ)i od 10 lat pracuje
A co to ma do rzeczy?


@Ospen: No wiele, niestety.

Czy ja gdzies napisalem, że Kwaśniewski nie kłamał?


@Ospen: Nie, ale w jego przypadku nic mu nie zrobili. Tutaj zakładasz, że będzie inaczej? Do tego takie oburzenie, niestety trochę mnie dziwi. Jeszcze hajsa za odprawę zgarnie. Witaj w III RP.
@Ospen: nie ma, sam słyszałem (i znam kilka historii z pierwszej ręki) o pielęgniarkach, złomiarzach, bezrobotnych i rodzinie na stanowiskach szefów KRUS, ARiMR i w Lasach a to tylko jeden powiat ...
więc rozumiem że tych negatywnych standardów nie można krytykować?


@stjimmy: A czyja ja mówię, że nie wolno? Mi tu brzmi jakby to było szok i niedowierzanie, obniżanie poprzeczki, jednak coś takiego miało już miejsce u nas kilka razy. Więc no cóż, miała być sensacja a wyszedł standard.
więc rozumiem że tych negatywnych standardów nie można krytykować?


@stjimmy: A czemu nie? Poza tym jak chcesz krytykować niemal normę?( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież to nic nowego, tylko skutek III RP, w tym jej prawa;]
nie używaj argumentacji w stylu neuropków. To poniżej godności ludzkiej.


@Tical25: Ale ja właśnie z neuropkami piszę, oni inaczej nie zrozumieją. Do tego to był fakt.

Nie porównuj nowej lv RP do postkomunistycznej lll rp lewaku


@kvvach: Przecież PiS to dla mnie lewaki xD