Wpis z mikrobloga

wystarczy zobaczyć, że za większością neuropejskiego lol-contentu stoi tylko kilka g... kont


@TakbirSrakbir: ziomo, oddam wszystkie pieniądze które soros przelewa na konto jeśli wyjaśnisz mi dlaczego od zawsze na wykopie byłem anty islamski, weź mi wybuduj do tego jakaś fajną teorię:)
@ILOVEPOLAND: Ten obrazek ilustruje ordynarną, prawacką formę siania propagandy. Ktoś tylko zrobił tylko Ctrl+H i pozamieniał: Tusk -> Kaczor, Kopacz -> Szydło i Komorowski -> Duda. Oczywiście jakiś poeta wyklęty ze zmysłem artystycznym zmienił, żeby się rymowało i gotowe.

#neuropa prowadzi propagandę znacznie bardziej wyrafinowanymi metodami. Za takie mizerne wypociny Grzegorz Soros nie wyłuskałby nawet szekla z kiesy, przeciwnie - wybatożyłby pejsami za prostacki przekaz.

@mich2406: Ja przelewy zawsze dostaję
może pięć wykopowych konserw, które prezentują jaki taki poziom intelektualny, brzydzi się waszą meliną. I prędzej wychylą kielona z neuropejskimi lewakami niż czarnosecińcami spod tagu #4klepki


@koroluk: Czemu (tj. wychylaniu kielonka z urojonymi "przeciwnikami" na wykopie) daliśmy kilkukrotnie przykład pijąc razem wódeczkę i dyskutując jak ludzie. Liczę na wincyj