Wpis z mikrobloga

Cholera, chciałem sobie kupić czołówkę, taką do 100 zł, noo max 150.
Nigdy nie miałem czołówki więc zacząłem czytać, potem więcej czytać, pól nocy czytałem, założyłem k---a konto na forum latarkowym, potem założyłem temat, podyskutowałem, doradzili.
I teraz czekam na przesyłkę ze stanów czołówki za 70 dolców do której muszę jeszcze kupić ogniwa i ładowarkę...

Jak (każdy mi znany) różowy kupuje, dajmy na to odkurzacz to idzie do sklepu, patrzy ile może wydać i kupuje coś do tej kwoty. Sprzedawca coś doradzi nie? Przecież się zna, po to tu jest. Działa? Działa. Więc spoko, sprzątać się da, załatwione.
A dimi? dimi niee, dimi zacznie przeglądać rankingi odkurzaczy, poczyta jak jest z częściami zapasowymi, jakie są opinie użytkowników, jakie są technologie, stosunek jakości do ceny itd. i czy w ogóle lepiej go nie sprowadzić z jakiegoś zadupia.

też tak macie niebiescy? T_T
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki
Dimi - Cholera, chciałem sobie kupić czołówkę, taką do 100 zł, noo max 150.
Nigdy ni...

źródło: comment_g4wCujZhrKaP9XKv6WanMWRztotN6pwK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dimi chyba coś ci się pomyliło... Sprzedawca doradzi? Sprzedawca oczy wielkie robił jak spytałam o dyski ssd. Jak kupowalam odkurzacz dla mamy to całą specyfikację kilku wybranych przeze mnie produktów miałam w malym palcu. Każdy kupiony przeze mnie sprzęt wybierałam na podstawie miliona parametrów i przeczytanych opinii. 3 razy przemyślany, sprawdzony stosunek jakości do ceny. Obsługa w sklepach typu rtv najczęściej nie ma o niczym pojecia
  • Odpowiedz
@Dimi różowa here i jak kupuje jakiś sprzęt to staje się na tydzień ekspertem rynku. Wiem wszystko o swoich telefonach, komputerach itd. Nie kupuje nic bo ładne i sprzedawca, bo oni się luja znają na sprzęcie. Chyba ze to coś taniego to wtedy wszystko jedno w sumie.
  • Odpowiedz
@Dimi: nie zabolało mnie, raczej zwróciłam uwagę, że nie jest to zależne od płci - moja mama ma tak samo jak ja, a mój ojciec szybko się decyduje, wchodzi do sklepu i kupuje
  • Odpowiedz
@Dimi wystarczy iść na wykoppiwo. A tak serio to to zależy od tego czy się kupuje głową czy oczami. Niestety kobiety nie sa tak wychowywane by myśleć o takich rzeczach bo zwykle robią je mężczyźni w ich życiu a one się martwią paznokciami. Takie rzeczy przychodzą jeśli trzeba zrobić coś samemu. Tak samo mężczyźni nie umieją obsługiwać pralek poki nie muszą, bo jeśli ktoś inny dba o pranie to jak się
  • Odpowiedz
@parasolki: tylko ja wiem, który program w pralce lubię, ile płynu, ile proszku, niech się wszyscy o--------ą od mojego prania, nikomu nie dam zrobić xD
  • Odpowiedz
@Dimi: Tak powinien robić każdy, akurat sprzedawca w sklepie czy tam w salonie najczęściej wciska towar który nie schodzi z magazynu.

Nie rozumiem jak można coś kupować i nie spędzić tych 30 minut na orientację co warto kupić. Czasami wystarczy napisać tutaj pod odpowiednim tagiem bo wbrew pozorom sporo ludzi się tu na czymś tam zna.
  • Odpowiedz
@Dimi: A co do samej czołówki -> lepiej mi świeci taka za 5zł z Allegro niż taka za 50zł firmówka, którą na szczęście dostałem a nie kupowałem.
  • Odpowiedz