Wpis z mikrobloga

Cholera, chciałem sobie kupić czołówkę, taką do 100 zł, noo max 150.
Nigdy nie miałem czołówki więc zacząłem czytać, potem więcej czytać, pól nocy czytałem, założyłem k---a konto na forum latarkowym, potem założyłem temat, podyskutowałem, doradzili.
I teraz czekam na przesyłkę ze stanów czołówki za 70 dolców do której muszę jeszcze kupić ogniwa i ładowarkę...

Jak (każdy mi znany) różowy kupuje, dajmy na to odkurzacz to idzie do sklepu, patrzy ile może wydać i kupuje coś do tej kwoty. Sprzedawca coś doradzi nie? Przecież się zna, po to tu jest. Działa? Działa. Więc spoko, sprzątać się da, załatwione.
A dimi? dimi niee, dimi zacznie przeglądać rankingi odkurzaczy, poczyta jak jest z częściami zapasowymi, jakie są opinie użytkowników, jakie są technologie, stosunek jakości do ceny itd. i czy w ogóle lepiej go nie sprowadzić z jakiegoś zadupia.

też tak macie niebiescy? T_T
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki
Dimi - Cholera, chciałem sobie kupić czołówkę, taką do 100 zł, noo max 150.
Nigdy ni...

źródło: comment_g4wCujZhrKaP9XKv6WanMWRztotN6pwK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dimi: I co jak świeci?
Bo straciłem dwa jeb.ne dni w weekend bo zgubiłem 80lm petzla i dzisiaj zamówiłem zebrę. Co prawda w międzyczasie się Petzl znalazł, ale po rejestracji na kilku forach i straceniu 2 dni stwierdziłem, że jak bym nie kupił to czas zmarnowany. Wcześniej mi się wydawało że Petzl jest wystarczający.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skitury jestem z niej bardzo zadowolony, brakuje mi tylko regulacji skupienia światła. Poza tym bez zarzutu, pancerna czołówka. Ile razy nią gdzieś przypieprzylem w konstrukcję kiedy była na kasku nie sposób policzyć a działa jak nowa. Powinieneś być bardzo zadowolony, spodziewaj się efektu wow skoro porównasz z petzlem 80lm ;)
  • Odpowiedz
@Dimi: Po tym co przeczytałem na tych wszystkich forach, zakładam, że jak będę zjeżdżał na nartach to skiturowcy będą mi schodzić z drogi myśląc że ratrak jedzie. Latarka przyszła, czekam na ogniwa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Gdzie kupowales? Ja ściągnąłem ogniwa z Ali z tego co pamiętam, ładowarkę też. Jakieś grosze to kosztowało
  • Odpowiedz