Wpis z mikrobloga

Cholera, chciałem sobie kupić czołówkę, taką do 100 zł, noo max 150.
Nigdy nie miałem czołówki więc zacząłem czytać, potem więcej czytać, pól nocy czytałem, założyłem #!$%@? konto na forum latarkowym, potem założyłem temat, podyskutowałem, doradzili.
I teraz czekam na przesyłkę ze stanów czołówki za 70 dolców do której muszę jeszcze kupić ogniwa i ładowarkę...

Jak (każdy mi znany) różowy kupuje, dajmy na to odkurzacz to idzie do sklepu, patrzy ile może wydać i kupuje coś do tej kwoty. Sprzedawca coś doradzi nie? Przecież się zna, po to tu jest. Działa? Działa. Więc spoko, sprzątać się da, załatwione.
A dimi? dimi niee, dimi zacznie przeglądać rankingi odkurzaczy, poczyta jak jest z częściami zapasowymi, jakie są opinie użytkowników, jakie są technologie, stosunek jakości do ceny itd. i czy w ogóle lepiej go nie sprowadzić z jakiegoś zadupia.

też tak macie niebiescy? T_T
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki
Dimi - Cholera, chciałem sobie kupić czołówkę, taką do 100 zł, noo max 150.
Nigdy ni...

źródło: comment_g4wCujZhrKaP9XKv6WanMWRztotN6pwK.jpg

Pobierz
  • 64
@Dimi: ale potem taki doradzony w sklepie odkurzacz się psuje, bo w sklepie nie doradzą żeby Tobie było dobrze, tylko żeby się towaru pozbyć i żeby prowizja.
Ja tam wolę zrobić konkret research i kupić coś porządnego niż dawać sobie wciskać gówno. Do tej pory nie przejechałem się na takim podejściu, a koleżanki "z odkurzaczami" owszem.

Chociaż trochę przegiąłeś z kwotą, to Ci przyznam. Albo nie zakładaj sobie kwoty i dopiero
@MrSzatanek: góry, las, survival, myślę o Koronie Gór Polski w przyszłym roku z noclegami w różnych dziwnych miejscach więc czołówka jest ważna prawie tak samo jak butle z tlenem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kargaroth: Wiesz jak to jest, kiedy zaczynasz się orientować to założenia się zmieniają co chwila ;p
@Dimi: No panie, jestem fanboyem zebry także jak dla mnie trudno lepiej w tych pieniądzach ( ͡º ͜ʖ͡º) może i ja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Mam, używam, polecam. Na edc i jako backup noszę mniejszą kuzynkę na AA, bo łatwiej o enloopy. Wygar z ogniwa robi wrażenie.
@Dimi: Z ogniw jestem wierny tylko panasonom z zabezpieczeniem, jak chłopaki polecili to mają rację, nie miałem to się nie wypowiem. Ładuję Digicharger D4, kiedyś miałem taniego (chociaż d4 droga nie jest) trustfire i długo dawał radę.
Edecowałem sparka SF3, do gustu przypadł mi kolor neutralny. Problemem było upierdliwe zasilanie, nie lubię cr123. Lepiej szukaj latarki do kieszeni (najlepiej zebry), a nie kolejnej czołówki, bo dobrą już masz (ʘ