Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #kalistenika
Co sądzicie o kalistenice? Zastanawia mnie czy treningiem własnym ciężarem byłbym w stanie wypracować fajne ciało jak tych kolesi kalistenicznych, których widuje się w konfrontacjach z siłowniowcami? Czy Ci kalistenicy wypracowali swoje ciało tylko na kalistenice, czy podpierali się też czysto kulturystycznymi ćwiczeniami? Obczaiłem trochę google i wpisy Knife'a, ale może znajdzie się ktoś, kto obali mity kalisteniczne.
Nie to, że obraziłem się na siłownię, ale w mojej mieścinie nie ma siłowni z prawdziwego zdarzenia. Stąd moje dywagacje.
Z góry dzięki za odpowiedzi najlepiej z przykładami.
Acha - w odróżnieniu od Knife'a wygląd Arniego to dla mnie nie ideał, a wręcz pewne upośledzenie. Interesuje mnie czysta plażówka
  • 24
Ale C-mass to jest jednak pełnoprawne FBW lub split.
Tym bardziej powinieneś skorzystać z Foundation. Co Ci da robienie pompek przy treningu na siłowni, nic a nic.
Lepiej przy siłowni robić treningi izometryczne, coś co działa na mięśnie, których na pewno nie poruszysz na siłowni.
Do tego, ćwiczenia izometryczne zwiększają temperaturę ciała i spalają tłuszcz (podobno), więc miałbyś zapewnioną jako taką rekompozycję (masa+rzeźba, podobno to jest możliwe).