Wpis z mikrobloga

Zastanawiają mnie te wszystkie #teoriespiskowe związane z #wtc . Po katastrofie, i upowszechnieniu się internetów, nagle wszyscy zaczęli zauważać wszędzie jakieś obrazki, plakaty w tle w kreskówkach, filmach czy serialach, w stylu "coming soon!" z dwiema wieżami i samolotem. Wydane przed 9/11/01. No okej, niby czemuś to tam dowodzi, illuminati i tego typu bzdury.
Ale czemu teraz nie ma żadnych proroczych wizji? Żadnego spamu w internetach "HUR DUR widziałem w s21e37 south parka płonący waszyngton w tle, udostępniajcie to wszędzie!"? Nie wierzę, że osoby obdarzone taką maniakalną wręcz wyobraźnią nie potrafią skojarzyć kilku faktów, połączyć kilka podtekstów, gdy one już się pojawią. No chyba, że daje im zbyt duży kredyt zaufania. Albo to wszystko to są bzdury. Albo illuminati nie ujawniają już swoich planów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie tam #gdybanie
#takietam
Pobierz
źródło: comment_g8TgFLRhhkBKZiV2MF2FVAshalZoYi9m.jpg
  • 1
@TymRazemNieBedeBordo: heh. Ja uwielbiam te teorie o iluminati. Na przykład doszukiwanie się zapowiedzi masakry w Aurorze na podstawie rapowego teledysku. Albo doszukiwanie się w Protokołach mędrców Syjonu spisku carskiej policji mającego wzbudzić nienawiść do Żydów. Patrzaj pan, mam dowód, ściśle tajne polecenie szefa ochrany nakazujące spreparować prowokacyjną książkę opublikowane na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji razem z ekspertyzą radiologiczną papieru i tuszu i grafologiczną.
A ja mam dowód w postaci tego,