Wpis z mikrobloga

#!$%@? sebixy biją i okradają codziennie ludzi w PL. Prawie każdy dorosły człowiek spotkal się conajmniej z agresywnymi zaczepkami w swoim życiu. Osobiście nie raz za darmo dostałem na mieście w mordę. Zaczepek slownych nie zlicze. Pytano mnie za kim jestem, z jakiej dzielnicy itp. Nigdy nie mogłem liczyć na pomoc osób postronnych.
Patologiczny sebix zaczepia dwie azjatki w metrze? Wszystkim #!$%@?! Ksenofobia w PL! RASISZM!
#!$%@? się w łeb na opamietanie lepiej.
#bekazlewactwa #warszawa #4konserwy #neuropa
  • 79
  • Odpowiedz
Ale trzymaj swoje halucynacje schizofreniczne u siebie, co? Bo ja stwierdziłem, ze zaczepka rasitowska jest RASISTOWSKA, a sytuacja chodzenia po ciemnych zaułkach w nocy w sobotę nijak się ma do napaści w biały dzień w metrze pośród ludzi.

A w całej sprawie najbardziej bulwersujące jest, że prawie nikt nie zareagował

Ale dla niektórych rasizm jest tylko jak zaatakują białego Polaka. Wszystko inne to "taki mamy klimat".


@Naxster: Sam trzymaj. Rozróżniasz agresywne
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No nie wiem może jakiś ja jestem dziwny ale nigdy mnie żadne sebiksy nie zaczepiły, nie pytały z jakiej dzielnicy jestem, za kim jestem. W mordę też nigdy nie dostałem.

@kubica941 bo jak ma wejść do piwnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Ja powiem tak:
Z agresją się spotykam bardzo rzadko i ze swojego doświadczenia rozumuję, że dużo jej nie ma.
Dlatego gdy widzę, że ktoś zaczepia cudzoziemców to jestem oburzony, ponieważ jak pisałem wcześniej z agresją spotykam się rzadko.
  • Odpowiedz
Ja powiem tak:

Z agresją się spotykam bardzo rzadko i ze swojego doświadczenia rozumuję, że dużo jej nie ma.

Dlatego gdy widzę, że ktoś zaczepia cudzoziemców to jestem oburzony, ponieważ jak pisałem wcześniej z agresją spotykam się rzadko.


@NormanCroucher: A gdybyś spotkał agresję wymierzoną w tubylców to byś już nie był oburzony? Rozumiem, że to dlatego, że spotykasz agresję rzadko?
  • Odpowiedz
@DeXteR25: ja serio nie wiem gdzie ludzie żyją, że piszą "nigdy nie spotkałem się z żadnymi zaczepkami, rasizmem". Ja co prawda nigdy w ryj nie dostałem, ale gdybym wdawał się z takimi sebami w dalszą konwersację i odpowiadał na zaczepki to pewnie by tak się w końcu skończyło.
  • Odpowiedz
Nie ma to nic wspólnego z myśleniem. Zaczepka jak każda inna. O co najlepiej doczepić się do białego człowieka w czarnej dzielnicy jak nie o kolor skóry? To samo tutaj. Azjatki się wyróżniały, tryby sebkowi zaskoczyły niemrawie w durnej łepetynie i wyskoczył z pierwszym co mu na myśl przyszło. Zresztą szybko agresję przeniósł na obrońcę azjatek. O to mu chodziło. O zaczepkę i kontrowersje. Cel osiągnął, mam nadzieję, że adekwatnie do zachowania
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Ja ogólnie uważam, że nabuzowane Sebki to podludzie ale no...wygrażanie kobiecie która nic nie zrobiła i która widać że się boi? No jest małą różnica.
Jakbyś gdzieś wyjechał i ktoś Ci groził bo jesteś Polakiem to byłoby to wg. Ciebie ok? To nie jest cecha na którą masz wpływ.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Ja myślę, że człowiek to człowiek, a #!$%@? to #!$%@?. Czy za coś, czy bez powodu, taki sam.
No ale rasiści dzielą ludzi na lepszych i gorszych przez sam fakt koloru skóry, dlatego jak ja dostanę #!$%@? to rasista zbytnio się nie przejmie, a jak żółty czy czarny to wtedy wielkie halo i wtedy krzyczy RASIZM! KSENOFOBIA!
  • Odpowiedz
#!$%@? to #!$%@?. Czy za coś, czy bez powodu, taki sam.


@DeXteR25: No niebardzo. Jak się do kogoś rzucasz albo wdajesz w pyskówkę i Ci ktoś #!$%@? to sam się o to prosiłeś. Jak ktoś pijany zacznie się rzucać do Ciebie bez powodu z jakimiś wymyślonymi zarzutami to raczej nikt tego nie oleje. \
Jakby Ci się jakiś Sebek zaczął rzucać do Twojej kobiety to też byś jej powiedział że #!$%@?
  • Odpowiedz
Rozróżniasz agresywne zaczepki na lepsze i gorsze?


@DeXteR25: nie

Atakowany biały Polak jest mniej wartościowy niż azjatki?


nie

Obudź się.


Ty się obudź ze swoich fantazji. Tylko ty tu widzisz rozróżnianie sytuacji. Tylko dla ciebie bicie ludzi jest normalną codziennością na która nie powinniśmy zwracać uwagi.

W tym wpisie chodzi o nagłaśnianie spraw, które na rozgłos kompletnie nie zasługują. Chodzi o stawianie priorytetu ludziom o odmiennym niż biały kolor skóry. Rozumiesz
  • Odpowiedz
No niebardzo. Jak się do kogoś rzucasz albo wdajesz w pyskówkę i Ci ktoś #!$%@? to sam się o to prosiłeś. Jak ktoś pijany zacznie się rzucać do Ciebie bez powodu z jakimiś wymyślonymi zarzutami to raczej nikt tego nie oleje. \

Jakby Ci się jakiś Sebek zaczął rzucać do Twojej kobiety to też byś jej powiedział że #!$%@? to #!$%@? i Ciebie też nikt nie bronił? ;)


@blondeblossom: Rozumiem, że
  • Odpowiedz
Ty się obudź ze swoich fantazji. Tylko ty tu widzisz rozróżnianie sytuacji. Tylko dla ciebie bicie ludzi jest normalną codziennością na która nie powinniśmy zwracać uwagi.


@Naxster: O #!$%@? xD Nie bierz więcej tego gówna bo Ci szkodzi.
Codzienność to bójki, pobicia, rozboje, ataki na tle seksualnym, wymuszenia itd. Wczoraj i dziś wydarzyło się ich co najmniej kilkadziesiąt w całej Polsce. Wiesz dlaczego cała Polska o nich nie mówi, mimo iż
  • Odpowiedz
Jak się ktoś rzucał do mojej kobiety to otrzymywał najpierw stanowcze i najczęściej wulgarne ostrzeżenie słowne, a później #!$%@? jeśli pierwsze nie skutkuje. Tyle. Jestem mężczyzną, a nie jakąś #!$%@?ą.


@DeXteR25: Ale mi chodzi o sytuację jakby była sama.
Chyba logiczne, że nie uczestniczę w bójkach bo jestem dziewczyną. Nieczęsto ktoś rzuca się do dziewczyn. Chodzi o sam fakt. Jakby się rzucał i groził białej kobiecie bez powodu to sprawa też
  • Odpowiedz
Chodzi o sam fakt. Jakby się rzucał i groził białej kobiecie bez powodu to sprawa też zapewne byłaby nagłośniona.


@blondeblossom: xD Tak! Wszystkie ataki na kobiety są nagłaśniane! Malutki procent w lokalnych mediach ewentualnie. Gdzie Ty żyjesz?

Raczej nikt nie będzie Cię gonił i szturchał jak olejesz głupia zaczepkę.


Kolejny dowód na to, że nie wiesz o czym mówisz. Życzę Ci abyś nigdy nie musiała obudzić się ze swojego spokojnego snu.
  • Odpowiedz