Wpis z mikrobloga

#!$%@? sebixy biją i okradają codziennie ludzi w PL. Prawie każdy dorosły człowiek spotkal się conajmniej z agresywnymi zaczepkami w swoim życiu. Osobiście nie raz za darmo dostałem na mieście w mordę. Zaczepek slownych nie zlicze. Pytano mnie za kim jestem, z jakiej dzielnicy itp. Nigdy nie mogłem liczyć na pomoc osób postronnych.
Patologiczny sebix zaczepia dwie azjatki w metrze? Wszystkim #!$%@?! Ksenofobia w PL! RASISZM!
#!$%@? się w łeb na opamietanie lepiej.
#bekazlewactwa #warszawa #4konserwy #neuropa
  • 79
@DeXteR25: dobra, #!$%@? masz racje...

Zapomniałem się, ty przecież jesteś bordo, a jak to bordo ty znasz "prawdziwy świat" i "prawdziwe problemy" nie dla takiego "lewactwa". Polacy przecież wcale na murzynów nie patrzą się jak na małpy w zoo, a dresy wcale nie spluwają na słowo "czarnuch".

Współczuje życia w takiej patologii, że swoje życiem musisz co dzień niemal bić się pięściami. Całe szczęście nikt kogo znam tak nie ma. Więc
@DeXteR25: Tylko w mocno patologicznych dzielnicach zdarzają się takie rzeczy. Nigdy nie zdarzyła mi się "groźniejsza" sytuacja niż typek który szedł za mną prawie pod same drzwi domu w nocy.
Nie wiem w jakiej pato dzielnicy mieszkasz.
@Naxster: Brakło argumentów to do bordo się dosrałeś? Od patologii mi próbujesz wyjechać? Nie masz pojęcia z kim rozmawiasz ignorancie.

Polacy nie spluwają na słowo "czarnuch". Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz.

A wycieczki personalne zostaw dla swoich bliskich bo ja na szacunek ciężko pracowałem przez całe życie i swoją wartość znam. W bogatej pełnej rodzinie się nie wychowałem, życie mnie nie oszczędzało. Pięściami też musiałem się przedzierać czasami. Ale
Tylko w mocno patologicznych dzielnicach zdarzają się takie rzeczy. Nigdy nie zdarzyła mi się "groźniejsza" sytuacja niż typek który szedł za mną prawie pod same drzwi domu w nocy.

Nie wiem w jakiej pato dzielnicy mieszkasz.


@blondeblossom: Mieszkam w Częstochowie. Dzielnica normalna. Spora zwyczajnie. Ale mieszkałem w różnych częściach miasta i znam je doskonale bo m.in. miałem pracę związaną stricte z ulicą. Wszędzie tak samo możesz dostać w ryj. W dzień,
Ale nikt nie robi harmidru na cały kraj bo ktoś kogoś przeklnie tylko dlatego, że ktoś jest gruby. Ale jak ktoś jest obcokrajowcem to się lewica ślini na potęgę bo uwielbiają oskarżać Polaków o ksenofobię


@Siotson: Lepiej milczeć? Udawać, że nic się nie stało? Nie pisz, że są nagłaśniane tylko przypadki pobicia obcokrajowców bo to nie jest prawda. Wystarczy popatrzeć na wykop i ile jest artykułów o agresji w PL.

Prawda
Wkurza mnie tylko niepotrzebne robienie z tego afery na cały kraj. Bo jest to zbędne i niesie za sobą tylko beznadziejny, zmanipulowany przekaz.


@DeXteR25: czyli co, lepiej nie pisać o tym? nie mówić? to skąd będzie wiadomo czy problem z ksenofobią istnieje czy nie?
czyli co, lepiej nie pisać o tym? nie mówić? to skąd będzie wiadomo czy problem z ksenofobią istnieje czy nie?


@przemek-sobota: Jeden przypadek dowalenia się do koloru skóry raz na rok kontra codzienne pobicia i różnego rodzaju inne zdarzenia kryminalne na terenie PL. Sam sobie odpowiedz jaki problem z ksenofobią mamy. Mamy problem z mediami i poprawnością polityczną co najwyżej.
@DeXteR25: jak jeden przypadek?!
nie twierdzę, że takich zdarzeń jest więcej, niż zwykłych "zdarzeń kryminalnych", ale nie zgodzę się na to, żeby o tym nie mówić. A to właśnie proponujesz.
Uważasz, że nie mamy problemu z ksenofobią? Poczytaj komentarze na wykopie. Każdy "obcy" (oprócz Węgrów) to wróg wykopków, ruscy, szwaby, ciapaci, Ukraińcy, Żydzi, żabojady, angole, itp. itd.
@przemek-sobota: Tak, tak...Codziennie murzyni paleni są na stosie w Polsce, azjaci rozstrzeliwani, a żydzi mordowani. Polska nie ma żadnego problemu z rasizmem czy ksenofobią. Polska to nad wyraz tolerancyjny i bezpieczny kraj.
Lewactwo poprzez media stara się wmówić nam inaczej. Na tle "cywilizowanych" państw zachodnich jesteśmy spokojnym jak strumyk narodem. Nie ma co na siłę tworzyć problemów. Mamy ich wystarczająco i trzeba sobie z nimi radzić.
@przemek-sobota: Czytam, piszę, oceniam. I co? Poczytaj sobie jeszcze inne portale oprócz wykopu. Zwłaszcza te z mainstreamu. Zobaczysz jak młodzi, wykształceni o własnym narodzie się wypowiadają, nie tylko o obcych. Jak Polaków się obraża to ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podwójne standardy.

W każdym razie. Mnie tam komentarze nie rażą. Nie ma ich więcej w Polsce niż gdziekolwiek indziej. Niech każdy sobie myśli co chce. Dopóki się
Czytam, piszę, oceniam. I co? Poczytaj sobie jeszcze inne portale oprócz wykopu. Zwłaszcza te z mainstreamu. Zobaczysz jak młodzi, wykształceni o własnym narodzie się wypowiadają, nie tylko o obcych. Jak Polaków się obraża to ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podwójne standardy.


@DeXteR25: gdzie napisałem, że obrażanie Polaków jest OK?