Wpis z mikrobloga

#!$%@? sebixy biją i okradają codziennie ludzi w PL. Prawie każdy dorosły człowiek spotkal się conajmniej z agresywnymi zaczepkami w swoim życiu. Osobiście nie raz za darmo dostałem na mieście w mordę. Zaczepek slownych nie zlicze. Pytano mnie za kim jestem, z jakiej dzielnicy itp. Nigdy nie mogłem liczyć na pomoc osób postronnych.
Patologiczny sebix zaczepia dwie azjatki w metrze? Wszystkim #!$%@?! Ksenofobia w PL! RASISZM!
#!$%@? się w łeb na opamietanie lepiej.
#bekazlewactwa #warszawa #4konserwy #neuropa
  • 79
  • Odpowiedz
Zwlaszcza w sobotę lub piątek po 21:00 w większym mieście. Albo komunikacją w nocnym się przyjedź. Do klubu jakiegoś. I bez kolegów najlepiej.


@DeXteR25: Z tego co kojarzę to akcja z azjatkami nie była w nocy. Ni była w klubie. Była w metrze w biały dzień.
No ale w Polsce jak w lesie, jak ci grożą "to się przyzwyczaj"
  • Odpowiedz
@DeXteR25: typowe podejscie prawaka: mozemy bic/obrazac, bo inni tez to robia. Wyobraz sobie, ze obojetnie w kogo wycelowane, takie zachowanie jest niegodne (a to ponoc prawacy stawiaja honor w jednym rzedzie z bogiem). Tym bardziej musimy zwracac na nie uwage na swoim podworku w sytuacji politycznej w ktorej sie znajdujemy (nacjonalisci w sejmie, onr na oficjalnych uroczystosciach itd.)
  • Odpowiedz
@McSayerPL: @GrzegorzPorada: @Naxster: @terwer358: @Talluviel: @Stanley_K: @NormanCroucher: @Dominiko_: @StarsThief:

I praktycznie każdy z Was potwierdził, że Azjatki są bardziej wartościowe i bardziej warte nagłośnienia niż zaczepiany biały Polak. Bo to zaczepka rasistowska, a nie taka "zwykła". Zaczepka to zaczepka, pobicie to pobicie. Człowiek to człowiek. Ale nie, jak rasizm to bulwers, jak inna zaczepka to pewnie patola jakiegoś zaczepili robaka, Polaka. Sami w takim razie jesteście rasistami bo sami
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No ale jeśli napastnik werbalnie potwierdził swój rasizm przy napaści to nie ma racji? :v
Ja nic nie potwierdzam, uważam, że są tak samo wartościowe, nie wiem skąd ten wniosek wyciągnąłeś. Nie bulwersuję się w ogóle i nie stawiam nikogo wyżej na podstawie rasy, skąd ty to wyciągnąłeś? xD
Ja tylko tłumaczę dlaczego ludzie uważają, że to rasizm. Bo gość potwierdził, że jego akcja to rasizm
  • Odpowiedz
typowe podejscie prawaka: mozemy bic/obrazac, bo inni tez to robia. Wyobraz sobie, ze obojetnie w kogo wycelowane, takie zachowanie jest niegodne (a to ponoc prawacy stawiaja honor w jednym rzedzie z bogiem). Tym bardziej musimy zwracac na nie uwage na swoim podworku w sytuacji politycznej w ktorej sie znajdujemy (nacjonalisci w sejmie, onr na oficjalnych uroczystosciach itd.)


@MotoKubaPL: Typowe podejście lewaka. Nagłaśnia problem tylko wtedy gdy pokrzywdzony jest murzyn, azjata,
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Ale trzymaj swoje halucynacje schizofreniczne u siebie, co? Bo ja stwierdziłem, ze zaczepka rasitowska jest RASISTOWSKA, a sytuacja chodzenia po ciemnych zaułkach w nocy w sobotę nijak się ma do napaści w biały dzień w metrze pośród ludzi.
A w całej sprawie najbardziej bulwersujące jest, że prawie nikt nie zareagował
Ale dla niektórych rasizm jest tylko jak zaatakują białego Polaka. Wszystko inne to "taki mamy klimat".
  • Odpowiedz
@DeXteR25: ja również nigdy w życiu nie spotkałem sytuacji które opisujesz, no ale ja mieszkam na zaściankowej wsi i co najwyżej sarna może mi podejść pod okno czy zając sałatę wyjeść z ogródka (u nas to się nazywają grządki).
Mimo wszystko współczuję i życzę wszystkiego najlepszego.
Nie mówię, że nie mam kontaktu z większymi miastami ale wolę o tym nie pamiętać.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: nie wiem czy dokladnie przeczytales to, co napisalem: zgadzam sie w tym, ze kazda taka agresja zasluguje na potepienie. Glupia agresja o ktorej piszesz jest po prostu glupia i moze spotkac kazdego, bez powodu. Naprawde grozna jest ta przemyslana, bo ktos ma inny kolor skory, inny jezyk, orientacje. Wtedy naprawde trzeba sie martwic.
  • Odpowiedz
No ale jeśli napastnik werbalnie potwierdził swój rasizm przy napaści to nie ma racji? :v


@McSayerPL: A jeśli werbalnie zaczepił mnie przez wzgląd na wygląd/ubiór/cokolwiek #!$%@? innego bo szuka zaczepki po pijaku to napaść jest jakaś mniej groźna i uzasadniona i nie należy już o niej wspominać? W czym jest gorszy atak z jakiegokolwiek innego powodu niż dowalenie się do rasy czy pochodzenia? Atak to atak.
W czym ataki na
  • Odpowiedz
nie wiem czy dokladnie przeczytales to, co napisalem: zgadzam sie w tym, ze kazda taka agresja zasluguje na potepienie. Glupia agresja o ktorej piszesz jest po prostu glupia i moze spotkac kazdego, bez powodu. Naprawde grozna jest ta przemyslana, bo ktos ma inny kolor skory, inny jezyk, orientacje. Wtedy naprawde trzeba sie martwic.


@MotoKubaPL: Nie ma to nic wspólnego z myśleniem. Zaczepka jak każda inna. O co najlepiej doczepić się
  • Odpowiedz
No to dziwne bo ja to na szczęście jeszcze żadnych akcji nie miałem :) a co tu dużo mówić dopakowany to ja nie jestem xd


@ReniferApokalipsy: Daleko nie musisz szukać i prawie byłeś świadkiem jednej z sytuacji na ostatnim wykop piwie częstochowskim. Z Matim staliśmy na zewnątrz jak poszliście do Oleńki i już gość do nas zaczął szurać i łapać mnie za kurtkę. Byłem pewien, że skończy się na bitce,
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Przecież nie mówię, że jeden atak jest mniej znaczący czy groźny od drugiego, skąd ty to bierzesz xD
Weź się uspokój, jak idziesz spać to też w łóżku się tak rzucasz na leżąco krzycząc "to #!$%@? lewactwo!!1111"?
Skoro szukał zaczepki, to nie spodziewałbym się, żeby jej szukał na podstawie rasy. Poczuł się pewnie, a jako, że IQ dwucyfrowe to takie ma pewnie poglądy i w stanie upojenia je ujawnił
  • Odpowiedz
@DeXteR25: tylko, że mało kto broni agresji takiej bez powodu (no może np. u kibiców "pomordowanych" na stadionach też się tego broni). A ta agresja na tle narodowościowym jest usprawiedliwiana i podsycana przez konkretne media i polityków. To są owoce ich działań, dlatego taki bulwers.
  • Odpowiedz