Wpis z mikrobloga

#!$%@? sebixy biją i okradają codziennie ludzi w PL. Prawie każdy dorosły człowiek spotkal się conajmniej z agresywnymi zaczepkami w swoim życiu. Osobiście nie raz za darmo dostałem na mieście w mordę. Zaczepek slownych nie zlicze. Pytano mnie za kim jestem, z jakiej dzielnicy itp. Nigdy nie mogłem liczyć na pomoc osób postronnych.
Patologiczny sebix zaczepia dwie azjatki w metrze? Wszystkim #!$%@?! Ksenofobia w PL! RASISZM!
#!$%@? się w łeb na opamietanie lepiej.
#bekazlewactwa #warszawa #4konserwy #neuropa
  • 79
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No nie wiem może jakiś ja jestem dziwny ale nigdy mnie żadne sebiksy nie zaczepiły, nie pytały z jakiej dzielnicy jestem, za kim jestem. W mordę też nigdy nie dostałem.
  • Odpowiedz
@kubica941: Z domu więcej wyjdź czasami. Zwlaszcza w sobotę lub piątek po 21:00 w większym mieście. Albo komunikacją w nocnym się przyjedź. Do klubu jakiegoś. I bez kolegów najlepiej.
Wczoraj u mnie pod oknami w nocy kilku strażników miejskich przy wsparciu policji rozpedzilo grupkę sebkow bo szukali dymu wśród przechodniów. Aferę na pół Polski zróbmy z tego. Mogłem nagrać. Tylko gówno kogokolwiek by to obchodziło.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: jeśli powód zaczepki tych azjatek to był ich kolor skóry/ narodowość to owszem jest to rasizm/ ksenofobia. Oraz #!$%@?. Ty byłeś zaczepiany z powodu #!$%@? głownie. Czego tu nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@owsikalfred: Mieszkam 32 lata w Polsce i z agresją spotykałem się bardzo często. Z racji wykonywanych zawodów nawet bardzo bardzo często. Jest ona powszechna i codzienna. Powodów agresji jest mnóstwo. Od drogowej po rozbójniczą. Nie ma dnia aby ktoś nie dostał w ryj lub nie został słownie zwyzywany. Jeśli Twoje życie zamyka się w obrebie pracy, szkoły, domu i zakupów to tego nie zauważysz lub będziesz zauwazal mało. Porozmawiaj kiedyś z
  • Odpowiedz
@StarsThief: Nie #!$%@?. Wręcz odwrotnie. Wielu chciało się spróbować ze mną zwyczajnie. A powody były różne. Jeśli np. Nie bylem z tej dzielnicy tylko z innej. To co? Agresja ze względu na pochodzenie.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: mieszkam w Warszawie, tutaj jest mnóstwo obcokrajowców - od Ukraińców do Azjatów. Statystycznie powinny się zdarzać tu wybryki częściej niż gdzie indziej - większy odsetek obcokrajowców zawsze przełoży się na większą liczbę "afer". To normalne, że jak ktoś szuka zaczepki po pijaku to w pierwszej kolejności przyczepi się do wyglądu. Faceta w rurkach nazwie pedałkiem, niskiego kurduplem, grubego spaślakiem. Ale nikt nie robi harmidru na cały kraj bo ktoś kogoś
  • Odpowiedz
@DeXteR25: czyli z powodu #!$%@?. Jeśli zaczepiasz kogoś bo chcesz się z nim sprawdzić - jesteś #!$%@?. Bo pochodzi z innej dzielnicy/ kraju - jesteś #!$%@?. Bo ma inny kolor włosów/ skóry - jesteś #!$%@?. Itd.
  • Odpowiedz
@DeXteR25:

#!$%@? sebixy biją i okradają codziennie ludzi w PL. Prawie każdy dorosły człowiek spotkal się conajmniej z agresywnymi zaczepkami w swoim życiu. Osobiście nie raz za darmo dostałem na mieście w mordę. Zaczepek slownych nie zlicze. Pytano mnie za kim jestem, z jakiej dzielnicy itp. Nigdy nie mogłem liczyć na pomoc osób postronnych.

Patologiczny sebix zaczepia dwie azjatki w metrze? Wszystkim #!$%@?! Ksenofobia w PL! RASISZM!

Znaczy się mamy machnąć
  • Odpowiedz