Wpis z mikrobloga

@vasil bo się koszulka na plecach podwinęła i fota nie jest idealnie bokiem? (pomijam fakt, że zdjęcie robione pod kątem z góry) xD @zloty_wkret widzisz? mówiłam xD nie dogodzę chociaż na hip trusty biorę 140kg i w 3 miechy w tyłku +5cm w obwodzie xD standardowy wykop xD nawet jakbym miała tłuszczowy tyłek jak Kim Kardashian, to by było, że mało i tak dalej xD
@vasil: tia, może od razu w samych stringach?Także nope ( ͡° ͜ʖ ͡°) od tego macie wykopgonewild ( ͡° ͜ʖ ͡°) (specjalnie nie taguję). Poza tym, nie mam osobistego fotografa, aby zrobił takie ujęcie bokiem jak we wpisie :D Ja tylko chciałam pokazać, że dziewczyny mają swoje pasje takie jak na przykład ćwiczenia siłowe. Cel osiągnięty ((oo))
@vasil: no tak, zapomniałam, że tutaj kobieta kończy się na 50kg i może być do 25lat, a potem to starość :D nic tylko trumnę zamawiać :D poza tym, nie wpieprzam żadnych wspomagaczy i serwatkowego białka. Mój tyłek mi odpowiada :) a jaka dobra amortyzacja jak się jeździ na rowerze! Także możesz się pocieszyć, że duże tyłki mają swoje zalety, nawet u facetów :D
@KaWuSia89 87here babciu
No też nie jem,tylko porostu bieganie i inne treningi mocno faworyzowaly mi ją i serio każda koleżanka mowi- anon pokaz dupe, matko,ale odstaje - klep- i twarda xD chce taka #pdk
A ja- ochrona przed gwałtem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vasil: a ja nie zakładam specjalnie spódnic jak muszę pójść na produkcję, do dogadać się nie da, tylko każdy komentuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) ...dobrze, że nie daję się klepać kolegom po tyłku xD to by było trochę chore, jakbym pozwalała na to komuś, kto nie jest moim facetem, ale kto co lubi ( ͡º ͜ʖ͡º) może specjalnie ćwiczysz teraz, żeby koleżanki
@KaWuSia89 produkcję? Brzmi jak fabryka kur xD
Nie, predyspozycje mam widocznie, bi gdy klatka ma postęp 0,6-1 cm na 1,5 miesiąca to Uda 2cm dupa 1,5, ale teraz umacniam bardziej niż rozwijam - by nie tylko łamać serca,ale i orzechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A bić ciebir gdy możesz oddać to samobójstwo