Wpis z mikrobloga

Ktoś wytłumaczy jak to działa na Wykopie?

Muzułmanin/czarny/arab pobije kogoś w Europie lub USA :
Główna z płomieniem, jezusmaria, zamach na naszą cywilizację.

Ktoś dostanie od Polaka za kolor skóry albo inny język:
Oj tam, co chwilę ktoś po mordzie dostaje, nie szukajmy sensacji gdzie jej nie ma...

#neuropa #hipokryzja #bekazprawakow #rasizm #bekazwykopkow
  • 31
@NapalInTheMorning: bo każde przestępstwo dokonane przez muzułmanina jest spowodowane jakąś chorą ideologią (np islamem) a przestępstwa białych to tylko takie zwykłe wydarzenia chuligańskie, żadne chore ideologie nie grają roli*

*Jedynym akceptowanym na wykopie wyjątkiem od tej reguły jest zamordowanie posła PiS, które było spowodowane przemysłem nienawiści PO

Polak pobił Polaka w Polsce vs Muzułmanin pobił Polaka w Polsce.

@Robinxon co?

Polak Polakowi sprzeda gonga w twarz, a Muzułmanin wysadzi w powietrze

Muzułmańscy terroryści wysadzają się w powietrze, więc jak się nie wysadzają i nie są terrorystami, to też temat nr 1. Logiczne!
@ediz4 Ale nie powinno się z góry zakładać że kolor skóry ma znaczenie w sprawie inteligencji człowieka. Te statystyki są faktem ale nie pokazują w jakich środowisku czarni i przyjezdni się obracali za dziecka.
@Normie: Ale nie wnikajmy w powody tylko patrzmy na twarde statystyki. Mówią one że imigranci/uchodźcy popełniają gigantyczną ilość przestępstw. Nie dziwi zatem że ich występki są bardziej medialne. I naprawdę pobicie jakiegoś profesora będziesz zestawiał o lataniem z maczetą średnio raz na tydzień, zamachami terrorystycznymi i stanem wyjątkowym we Francji? Rozmowa o przyczynach to zupełnie inny temat.
@NapalInTheMorning: dam ci przykład. Jak przyjde #!$%@? do swojego domu po ciężkim dniu pracy i #!$%@? talerz o ścianę to jest to naganne i nie dostanę od żony obiadu, a moge jeszcze oberwać od niej w dziób.

Jesli natomiast przyjdzie do mnie zaproszony znajomy i wejdzie do kuchni rozdupcając z uśmiechem wszystkie talerze, na których jest czerwone jabłuszko, które przeszkadza mu ze względów jego ideologii, po czym klepnie moją żonę w